Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

У нашій школі — родинне свято!

Неоцінна роль сім’ї в житті кожного і в суспільстві в цілому.

 

Сім’я — це коріння і крила: коріння досвіду, традицій та родинних звичаїв і крила майбутнього наших дітей, наші сподівання.

І тому Тиждень сім’ї, який відбувся в нашому навчальному закладі, став незабутньою подією для дитячого, батьківського і педагогічного колективів.

Чого тільки не було у програмі цього заходу!

 

 

Діти з захопленням готували «Сімейні альбоми», творчо працювали над проектом «Рідні долоні», завзято і активно виконували завдання родинного квесту.

 

 

 

 

Разом з батьками старшокласники висадили «Калинову стежку». А родзинкою всіх заходів стала розважальна програма «Сім ключів від сімейного щастя». Сім шкільних родин: 5 класу — «Водограй», 6 класу — «Загравайко», 7­А класу — «Калинових», 7­Б класу — «Кульбаба», 8­-А та 8­-Б класів — «Крутивус», 10­-А класу — «Веселкиних», 10-­Б класу — «Пампушки» отримали змогу зазирнути до «Бабусиної скрині», попрацювати у «Дідусевій коморі». На спортмайданчику вихованці допомогли матусям підібрати ключ до їхньої шафи. Ще всі родини порахували сімейний бюджет у «Татусевому сейфі», змайстрували повітряного змія у «Синовому гаражі».

 

А чарівний черевичок у «Дончиній валізі» надихнув всіх на танці: і неабиякі, а справжні батли (танцювальні змагання) між дорослими та дітьми!

Несподіваним сюрпризом для всієї шкільної родини стала поява на даху школи казкового Карлсона,  який прийшов з подарунками для дітей.

Яскравим фіналом свята стали веселі кульки, фото на згадку, морозиво, солодка вата, чудовий настрій і океан усмішок.

 

Інформація Миколаївської спецшколи-інтернату І—ІІІ ст. № 6газета Наше Життя

У нашій школі — родинне свято!

2017-06-20
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-06/1497276678_img_7517.jpg

Неоцінна роль сім’ї в житті кожного і в суспільстві в цілому.

газета Наше Життя