Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Усі ми — різні, але всі ми рівні

17 грудня у Києві, напередодні Дня святого Миколая, за ініціативи дружини Президента України, голови Благодійного Фонду Порошенка — Марини Порошенко традиційно відбувся благодійний новорічний концерт «З теплом у серці» за участю і для дітей з особливими потребами. У концертній програмі взяли участь Олександ­ра, Євгенія та Михайло Порошенки, а також талановиті діти з різних куточків нашої країни. Серед них — учасниця талант-шоу «Голос. Діти – 3» Анастасія Тарнавська та представниця України на дитячому «Євробаченні–2016» Софія Роль.

 

Учні нашої школи (5—11 класи) теж брали участь у цьому концерті, виступивши з піснею «Мир без війни». Наші діти ще раз довели оточуючим, що не можна здаватися, треба йти до своєї мети, як би тяжко не було.

 

 

 

У вітальному слові Марина Порошенко наголосила, що всі ми — різні, але всі ми рівні: «Яскравим підтвердженням цьому є спільна творчість, підтримка і єднання, які відбуваються на цій сцені».

 

Усі запрошені діти отримали від Святого Миколая солодкі подарунки.

 

Інформація Кам’янської спецшколи-інтернатугазета Наше Життя

Усі ми — різні, але всі ми рівні

2017-03-05
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1488479763_0004.jpg

17 грудня у Києві, напередодні Дня святого Миколая, за ініціативи дружини Президента України, голови Благодійного Фонду Порошенка — Марини Порошенко традиційно відбувся благодійний новорічний концерт «З теплом у серці»...

Сохранить

газета Наше Життя