Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Перший млинець не нанівець

  04/03/2017     1 122      Paul    

Нещодавно перекладачі та волонтери общини глухих Іонинського монастиря за благословенням духівника глухих прихожан — отця Григорія Крижановського відвідали три школи-інтернати для глухих дітей м. Києва. Для цього заходу було поставлено міні-виставу жестовою мовою «Різдвяна казка», яка своїм незвичайним, простим і життєвим сюжетом показує, що справжня молитва допомагає всім, якщо вона йде від чистого серця. Молоді, щойно «спечені» актори грали дуже емоційно, стараючись донести весь зміст вистави до глухих дітей, аби вони відчули їхню любов, турботу та підтримку. Всі учасники готувалися до цього дійства дуже серйозно: вибрали сценарій з викладачем Центру жестової мови при Культурному центрі УТОГ Н.П. Зайонц, підібрали доступні та прості для сприймання дітьми жести, підготували красиві реквізити.

 

24 січня творча команда відвідала дві школи: № 18 та № 6, а наступного дня — школу № 9.

Привітання артистів розпочиналося виставою, яку діти дивились дуже уважно, пильно слідкуючи за жестами. Їм дуже хотілося побачити, що ж буде далі…

 

Після завершення кожної вистави слово передавалося о. Григорію, який вітав дітей з минулими святами та розігрував з ними вікторину, в якій учні вгадували назви найголовніших релігійних свят. Хто з дітей давав правильну відповідь — отримував подарунок.

Адміністрації шкіл та їхні вихованці дуже тепло прийняли гостей у своїх стінах і побажали частіше заходити до них у гості, бо завше раді зустрічати людей, не байдужих до проблем нечуючих.

 

С. ВОВКгазета Наше Життя

Перший млинець не нанівець

2017-03-04
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1488479631_1001.jpg

Нещодавно перекладачі та волонтери общини глухих Іонинського монастиря за благословенням духівника глухих прихожан — отця Григорія Крижановського відвідали три школи-інтернати для глухих дітей м. Києва. Для цього заходу було поставлено міні-виставу жестовою мовою «Різдвяна казка»,...

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ