Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Школа біля самого синього моря — 2

  17/06/2016     1 602      Paul    

Три роки тому в нашій газеті було надруковано репортаж про будні й свята Одеської спецшколи­-інтернату № 97 під назвою «Школа біля самого синього моря». Сьогодні ми знову повертаємося до цієї теми.

 

 

Кипить і вирує життя

 

У нашому навчальному закладі — Одеській спецшколі-­інтернаті № 97 кипить і вирує життя. Щодня проводяться заходи з виховної роботи, а наших учнів запрошують на заходи міського, обласного значення, до яких готуються абсолютно всі в інтернаті.

Здавалося, зовсім недавно ми готувалися до Нового року, а вже завершується теплий, сонячний травень…

 

Дуже насиченим був березень: у школі проводився конкурс «А нумо, дівчата»; наші вихованці брали участь у конкурсі «Міс і Містер» у фестивалі «На крилах», у фестивалі до 20-­річчя «Дома с ангелом» та річниці смерті засновника реабілітаційного центру — Б.Д. Літвака. Юні художники підготували цікаві роботи на конкурс малюнків. Школярі виготовили також гарну сувенірну продукцію для акції «Жовтогарячий метелик» з підтримки онкохворих дітей.

На початку квітня у школі відбувся освітній семінар, на який завітали гості з Києва: О.М. Таранченко — доктор педагогічних наук, головний спеціаліст лабораторії сурдопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки, та В.В. Литвинова — старший науковий співробітник цієї ж лабораторії.

 

Гості відвідали уроки й виховний захід «Рід, родина, рідня», були запрошені на концерт.

Захід «Рід, родина, рідня» провела вихователь О.М. Костіч, а до участі у спартакіаді «Повір у себе» наших дітей готував заслужений тренер України, випускник нашого інтернату Л.О. Чепурненко — вчитель фізкультури з 56-­річним стажем.

У квітні також відбувся тиждень пам’яті під назвою «Чорнобиль — наш біль», про який вже повідомлялося на сторінках «НЖ».

 

 

Невтомні Олена й Тетяна

 

Майже всі творчі ідеї надходять від наших колег — О.Б. Богуш та Т.А. Гайшун. У минулому це наші учні, а сьогодні — кращі педагоги нашого закладу.

До всіх заходів номери самодіяльності готує Тетяна Гайшун, а оздоб­лює їх своїми золотими руками Олена Борисівна Богуш.

 

Лєночку (так називають Олену Борисівну в колективі) поважають абсолютно всі робітники школи й вихованці закладу. Вона завжди усміхнена, неначе проблеми сьогодення її бояться та обминають. Вона — цікавий співрозмовник, яка з кожним знайде спільну мову. Олена Борисівна продовжує займатися самоосвітою і, попри втрату слуху, живе таким насиченим творчим життя, що є багато чому повчитися у цієї невтомної бджілки!

 

 

Такому активному і творчому ставленню до життя Олена Борисівна навчає й дітей. Вони завжди з задоволенням поспішають на уроки жестової мови та малювання, на гурток «Малюнок», де їх радо зустрічає усміхнена Олена Борисівна.

А без нашої тендітної, вишуканої Тетяни Олександрівни Гайшун ми не уявляємо нашої школи. Пам’ятаємо Танюшу зі шкільних часів: найменша на зріст в класі, вона була лідером, чудовим ватажком, здібним організатором.

Зараз Тетяна Анатоліївна — не лише прекрасний працівник і організатор серед дітей та колег. Вона — майс­тер своєї справи, вона — талант! Усі заходи, свята, виступи, конкурси не обходяться без її чудових постановок, які полюбилися не лише в школі, а й у місті всім глядачам.

 

А яка була радість для всього колективу та нашого директора — Світлани Степанівни Кукурузенко, коли Тетяна Анатоліївна вступила до вишу! Це також наша спільна перемога.

 

Бажаємо вам, дорогі наші трудівниці — Тетяно Анатоліївно та Олено Борисівно, миру, міцного здоров’я, натхнення, нових звершень! А допомогу ми вам гарантуємо!

 

 

Інформація колективу Одеської спецшколи-­інтернату № 97.

 газета Наше Життя

Школа біля самого синього моря — 2

2016-06-17
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-06/1465377924_vbi1dn7akbs.jpg

Три роки тому в нашій газеті було надруковано репортаж про будні й свята Одеської спецшколи­-інтернату № 97 під назвою «Школа біля самого синього моря». Сьогодні ми знову повертаємося до цієї теми.

газета Наше Життя