Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Гра – не пуста забава

«Гра не є пустою забавою, це зміст життя, творча діяльність, потрібна для розвитку. У грі людина живе, і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя».

К. УШИНСЬКИЙ.

 

Знання засвоюються там, де вони стають для дитини чимось своїм, що зачіпає власні думки, почуття. 

 

Інтелектуальні ігри розвивають розумові здібності, логічне мислення, спостережливість, сприяють розширенню світогляду, тренують пам’ять. У процесі їх виконання формуються такі якості, як кмітливість, винахідливість, ерудованість, стійкість характеру, дух суперництва, яскрава емоційність, що приносять дитині радість і насолоду.

В КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа­інтернат І—ІІІ ст.» відбулась інтелектуальна гра «Розумники та розумниці». Організована вона вихователями — Г.Т. Базелишиною, В.В. Псюк, Є.Г. Лущик. У грі брали участь учні 5 та 6­А класів: команда «Всевмійки» (капітан команди — Максим Ажнюк) та команда «Всезнайки» (капітан команди — Оксана Таранець). Учасники команд продемонстрували свої різносторонні знання, вміння, кмітливість та ерудицію. Діти змагалися в конкурсах: «Розташуй в алфавітному порядку героїв казки», «Знайди помилки у словах», «Знайди заховані слова» з теми «Народні звичаї», «Спорт», «Рослини», «Прислів’я, приказки» та ін.

У перервах між конкурсами глядачі мали можливість перевірити свій інтелект — відгадували загадки.

Обидві команди набрали однакову кількість балів, тому приз «Мудра сова» залишився в школі до наступної інтелектуальної гри.

Всі учасники гри отримали подарунки.

Молодшим школярам у навчанні є на кого рівнятись, адже цьогоріч учень 12 класу Ігор Демедюк взяв участь у Всеукраїнському конкурсі «Ерудит — 2016» серед спеціальних шкіл для дітей з порушеннями слуху.

 

Т. ЗИМИНА, голова Острозької ТО УТОГ.

 газета Наше Життя

Гра – не пуста забава

2016-05-22
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-05/medium/1463291494_dscn0144.jpg

Знання засвоюються там, де вони стають для дитини чимось своїм, що зачіпає власні думки, почуття. 

 

газета Наше Життя