Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Добрі справи школярів

  21/12/2014     2 863      Paul    

«Не запитуйте країну,

що вона може зробити для вас.

Запитайте, що ви можете

зробити для своєї країни».

 

Волонтерський рух є головним напрямком діяльності учнівського самоврядування у Кам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Запорізької обласної ради.

Діяльність школярів-волонтерів відбувається на засадах власної волі. Ця робота виховує у дітей такі моральні цінності, як милосердя, толерантність, працелюбність, прагнення до взаємодопомоги, активізує процеси згуртування учнівського колективу.

 

 

Зони діяльності волонтерського руху: допомога у веденні господарства ветеранам, самот­нім людям, людям похилого віку, традиційні щорічні заходи з запрошенням ветеранів на свята, догляд за меморіалом.

Посильну допомогу надають учні — волонтери 5—12 класів: «Волонтерська діяльність змінила нашу філософію життя. Ми стали помічати те, на що раніше не звертали уваги, побачили, скільки людей потребує допомоги та підтримки, тому завжди раді допомогти».

Будучи складовою частиною виховання в цілому, волонтерська діяльність впливає не тільки на свідомість, але і на відповідну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності відкрити душу назустріч тим, хто потребує допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.

Активну участь у волонтерському русі взяли класні колективи 5—12 класів.

 

 

Учні 11-А класу допомагали Галині Арсенті­ївні Судаковій. Діти викопали та вирізали парослі вишняку, вигребли та склали на компостну кучу опале листя, підрізали гілля дерев. Галина Арсентіївна була дуже вдячна за надану допомогу.

12-А клас, на прохання подружжя Бендер — Георгія Михайловича та Ніни Гаврилівни, надав допомогу цій сім’ї. Учні сумлінно працювали, старалися. Діти склали заготовлені на зиму дрова, вигребли та винесли опале листя.

Учні 7-А та 6-А класів, разом з учнями 9-Б класу, допомогли Валентині Іванівні Голуб. Волонтери скопали присадибну ділянку біля будинку Валентини Іванівни. Вона була дуже вдячна за надану допомогу.

Цю розповідь хочеться закінчити девізом волонтерського загону нашої школи: «Поспішайте робити добро!»

 

 

Інформація зі шкільної газети «Радуга».газета Наше Життя

Добрі справи школярів

2014-12-21
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-12/1418623950_00_.jpg

Волонтерський рух є головним напрямком діяльності учнівського самоврядування у Кам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Запорізької обласної ради.

Діяльність школярів-волонтерів відбувається на засадах власної волі. Ця робота виховує у дітей такі моральні цінності, як милосердя, толерантність, працелюбність, прагнення до взаємодопомоги, активізує процеси згуртування учнівського колективу.

газета Наше Життя