Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Стежка до рідної школи

  28/06/2014     1 297      Paul    

Кожного дня прямуємо до рідної школи знайомою стежкою. Навкруги яскраві квітники, доглянутий сад, зелені газони, альтанки, молоді деревця, які висадили на загальношкільному суботнику в День Землі.

Йдемо чистенькими коридорами і радіємо що наша школа-інтернат з року в рік змінюється, розквітає. Приємно бачити сучасні євровікна та меблі в класах, обладнання нових спалень, ігрових кімнат та мініатюрних санвузлів для дошкільнят.

 

 

Малюки вiтают випускникiв.

 

Стіни в корпусах прикрашені роботами умілих учнів-гуртківців під керівництвом творчих педагогів — О.А. Тищенко, Л.Г. Григоренко, Л.В. Стришко, Н.В. Скориці, яскравими фотофактами, інформаційними куточками про бурхливе життя шкільного колективу.

В школі-інтернаті, де навчаються діти з особливими потребами (проблемами зі слухом), вже 39 раз пролунав останній дзвінок. Затихли урочисті звуки Гімну України під час свята завершення навчального року та мелодії вальсу випускників. Не чути гомону юрби безтурботних дошкільнят й радісних школярів старшої школи. Кожен з них чекав літніх канікул, але й на відпочинку будуть з приємністю згадувати школу, напружені і веселі часи навчання та дозвілля.

Як не пригадати заходи, які полюбляють вихованці: розважальні спортивні ігри, дружні зустрічі з футболу учнівської команди та команди педагогів, «Спартакіаду», «Робінзонаду». Організовували їх не тільки досвідчені вчителі фізкультури — К.Г. Квас і О.М. Вайло, але й молоді спеціалісти — вихователі О.В. Польща, П.В. Мітічкин, С.С. Прінь, Є.О. Терновський та інші.

 

Як правило, на традицiйному «Шкiльному вогнищi» багато гостей. Це жителi села i випускники рiзних рокiв.

 

Прощання зі школою тривало майже тиждень, а почалося традиційним святом «Шкільного вогнища», під час якого отримали грамоти та подарунки найактивніші вихованці — члени учнівського самоврядування, які під керівництвом педагога А.П. Каніболоцької беруть активну участь у підготовці всіх заходів: конкурсів, змагань і святкових дійств.

В останні дні навчального тижня пройшли випускні вечори та ранки. Вони стали творчими звітами класів на певному етапі навчання. Кожна дитина мала можливість показати свої таланти, виступити, реалізувати свої потреби в творчості та в інших сферах життєдіяльності.

Яскравому і насиченому життю вихованців школи-інтернату сприяли творчі пошуки вихователів старшої групи дошкільного відділення для діточок з вадами слуху — Л.А. Демченко, Н.М. Стрішко.

 

Прощання з дитсадочком.

 

Незабутнє свято провели вихователі — М.П. Солонцова, М.О. Писаренко і музичний керівник М.Л. Костяна для групи дошкільнят з проб­лемами в розвитку, які в цьому році сядуть за шкільні парти. За час перебування у дошкільному відділенні вихованці вивчили чимало пісень, танців і віршів, упевнено тримали мікрофони, виступаючи на сцені, намагались правильно вимовляти звуки, як вчили їх сурдопедагог Н.М. Гремерчук та логопед Л.М. Писаренко.

В актовій залі відбулось свято прощання з початковою школою 4-Б класу, з яким працювали класний керівник Л.В. Стрішко та вихователь А.О. Тимчура. Як в кіно, пролітали сюжети з життя класу. Чи давно вони були дошкільнятами, без звуків мови? А зараз говорять і співають. Так, співають — і це не помилка! Слабочуючі співають! Наступного року повернуться вони до рідного інтернату, щоб продовжити навчання.

Сльози на очах та тремтіння голосу помітили глядачі під час виступу талановитих зірочок з 4-А (педагоги — С.Г. Сінченко, І.В. Біда, логопед — Н.Ю. Стрішко). Сумно дітям і дорослим, бо розлетяться журавлята зі звичного теплого гніздечка, щоб продовжити навчання в інших школах. З вдячністю говорили батьки про роки перебування в інтернаті, про піклування і любов до їхніх дітей.

 

В концертнiй програмi взяли участь представники всiх класiв.

 

Наймолодшi учасники ансамблю «Спiвочi руки». Пiсня у жестовому виконаннi.
(Керiвник I.В. Китманова).

 

«13 років школа була для нас другою домівкою. Ніколи не забудемо педагогів і друзів», — стверджували найстарші випускники з 12-Б (класний керівник — К. В. Бобровська, вихователь — О.О. Гречко).

Зі світлим святом останнього дзвоника всіх присутніх привітала директор школи Г.В. Панченко та вручила дипломи переможцям інтелектуальних конкурсів «Учень року», «Кенгуру» та ін. Галина Володимирівна підкреслила, що весь шкільний колектив також пишається спортивними перемогами вихованців, їх виступами на творчих конкурсах. Пообіцяла й далі створювати можливість для поїздок, екскурсій, бо метою закладу є прагнення максимально урізноманітнити можливості вихованців розвиватися, рости і вдосконалюватись. Звучали вітання учням з закінченням навчального року, а випускникам 12 класу — зі здобуттям загальної середньої освіти. Щирі побажання небайдужих до їхнього майбутнього працівників школи та батьків стали благословенням у добру путь.

Бажаємо не забувати стежку до рідної школи-інтернату, де завжди раді випускникам і чекають їх, як своїх дітей. До зустрічі в рідній школі!

 

О. ЛЕБІДЬ, працівник

Кам’янської школи-інтернату.







газета Наше Життя

Стежка до рідної школи

2014-06-28
Освіта / Шкільна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-06/1403855095_malyuki_vitayut__vipusknikiv_.jpg

Кожного дня прямуємо до рідної школи знайомою стежкою. Навкруги яскраві квітники, доглянутий сад, зелені газони, альтанки, молоді деревця, які висадили на загальношкільному суботнику в День Землі.

Йдемо чистенькими коридорами і радіємо що наша школа-інтернат з року в рік змінюється, розквітає. Приємно бачити сучасні євровікна та меблі в класах, обладнання нових спалень, ігрових кімнат та мініатюрних санвузлів для дошкільнят.

газета Наше Життя