Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Майбутнє доступне!

  04/12/2019     68      Paul    

3 грудня спільнота Київського коледжу легкої промисловості приєднується до усього світу і вшановує людей з інвалідністю! Цей день нагадує усім про обов’язок і людяність, допомагає кожному усвідомити, що наша увага і допомога потрібна тим, хто поруч з нами.


Ми визнаємо цей Міжнародний день єднання людства навколо питань життєзабезпечення людей з особливими потребами дуже важливим! Прагнемо зробити так, щоб кожен день нашого буття став відбитком відчуття у свідомості всіх і кожного, що Ви - не одні, ми - разом, а разом — ми здолаємо все!

Ми переконані, що найкращою підтримкою людей з особливими потребами сьогодні є залучення їх до усіх сфер суспільного життя нарівні з іншими членами суспільства, відкриття усіх шляхів до самореалізації і вдосконалення.

Наш Коледж вносить свою цеглину в той омріяний будинок майбутнього, в якому буде гармонійно сформовано суспільство рівних можливостей для всіх. Цим шляхом багато років ми йдемо пліч-о-пліч з Українським товариством глухих. Відчуваємо Вашу підтримку і дбайливе ставлення до тих питань, які розв’язуємо разом.

Батьківщина вірить у Ваші невичерпні можливості! Тільки спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі, створимо доступне майбутнє, побудуємо квітучу і справедливу Україну!
Колектив Київського коледжу легкої промисловостігазета Наше Життя

Майбутнє доступне!

2019-12-04
Освіта / Освіта глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-12/1575451105_kklp.jpg 3 грудня спільнота Київського коледжу легкої промисловості приєднується до усього світу і вшановує людей з інвалідністю! Цей день нагадує усім про обов’язок і людяність, допомагає кожному усвідомити, що наша увага і допомога потрібна тим, хто поруч з нами.
газета Наше Життя