Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Київський коледж легкої промисловості: молодь, освіта, УТОГ!

  18/11/2019     51      Paul    

24 вересня візитом Дженіфер Дікінсон, проректора з академічних питань, доцента антропології та Джона Пироне, викладача американської жестової мови Університету Вермонту у ККЛП було розпочато відзначення Міжнародного дня жестових мов та Міжнародного тижня глухих.


З метою обміну досвідом було організовано відкритий діалог з викладачами, перекладачами жестової мови та студентами з порушеннями слуху, під час якого представники Університету Вермонту презентували свій навчальний заклад та розказали про специфіку викладання жестової мови в навчальних закладах Америки.

Іноземних гостей очікувала насичена й цікава програма: знайомство з Коледжем, ознайомлення зі специфікою підготовки студентів з порушеннями слуху на факультеті технологій, відвідування відкритого заняття «Українська жестова мова (за професійним спрямуванням)», підбиття підсумків конкурсу есе українською та англійською мовами «Толерантність — ознака зрілості суспільства».

Результатом цього плідного й продуктивного дня стало підписання Угоди про співпрацю ККЛП з Університетом Вермонту.

* * *

27 вересня в продовження відзначення Міжнародного тижня глухих відбувся інформаційний діалоговий захід «Погляд у майбутнє: молодь, освіта, УТОГ!». В актовій залі зібралася вся спільнота Коледжу — студенти, викладачі, випускники, щоб дізнатися, поділитися й об’єднатися на шляху до розв’язання важливих проблем освіти осіб з порушеннями слуху.

Першою виступила голова Українського товариства глухих Ірина Чепчина, яка розповіла про підсумки XVIII Конгресу Всесвітньої федерації глухих у Парижі та роботу Комісії ООН зі справ осіб з інвалідністю в Женеві.

Поділилася своїм баченням на майбутнє директор Коледжу Ганна Щуцька, яка розповіла про досвід відвідин унікального навчального закладу для глухих — Галлодетського університету у місті Вашингтон, США, окреслила плани і перспективи міжнародної співпраці.

Долучилися до обговорення й американські колеги з Університету Вермонту — Дженіфер Дікінсон та Джон Пироне, які висловили свої погляди на підготовку українських студентів та плани щодо партнерства між Україною та США у галузі освіти.

Активно взяли участь у заході й головні дійові особи цього дня — студенти, які презентували відео­звернення українською жестовою мовою. Прикрасою заходу стали творчі номери талановитої молоді — танець, пісні жестовою мовою та пантоміма.

* * *

Київський коледж легкої промисловості вкотре підтвердив, що є надійним другом і партнером ВГОІ «Українське товариство глухих», активно долучившись 29 вересня до участі у фестивалі «Світ глухих — яскравий!». Гостям на цьому чудовому заході було представлено презентацію ККЛП, програму від студентів з порушеннями слуху, виставку творчих робіт.

Усі ці заходи ще раз підтвердили плідність й ефективність співпраці Коледжу легкої промисловості та Українського товариства глухих.
За матеріалами сайту
Київського коледжу легкої промисловостігазета Наше Життя

Київський коледж легкої промисловості: молодь, освіта, УТОГ!

2019-11-18
Освіта / Освіта глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-11/1572947427_schucka1.jpg 24 вересня візитом Дженіфер Дікінсон, проректора з академічних питань, доцента антропології та Джона Пироне, викладача американської жестової мови Університету Вермонту у ККЛП було розпочато відзначення Міжнародного дня жестових мов та Міжнародного тижня глухих.
газета Наше Життя