Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Тринадцять – число щасливе!

  05/06/2019     191      Paul    

Саме так можуть сказати переможці ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Ерудит», який відбувся 3 травня 2019 року на базі Культурного центру УТОГ» серед здобувачів освіти з порушеннями слуху 12-х (13-х) класів закладів загальної середньої освіти.


У конкурсі цього року взяли участь 20 учнів з різних регіонів України. Заявок було більше, але через хворобу не всі змогли приїхати.

Конкурсна програма складалася з двох завдань: тестування з 8 шкільних предметів (української мови, української літератури, історії України, географії, математики, біології, фізики, хімії) та творчої роботи на тему «Мій найкращий вихідний день».

Оцінювало роботи учасників конкурсу журі у складі спеціалістів Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Українського товариства глухих та Об’єднання нечуючих педагогів.

Оцінювання результатів відбувалося у двох підгрупах: серед глухих учнів та учнів зі зниженим слухом.

За загальною сумою балів, набраних учасниками конкурсу, були визначені переможці:серед глухих учнів:

1 місце — Марія КОПАЧ (Київська школа № 9);

2 місце — Марія ЛЕВАНОВИЧ (Дніпропетровський реабілітаційний центр);

3 місце — Уляна ЗГОДЗИНСЬКА (Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2),


серед учнів зі зниженим слухом:

1 місце — Дмитро БУЛАХ (Київська школа № 18);

2 місце — Михайло МАКСИМОВИЧ (Березівський реабілітаційний центр Житомирської обласної ради:

3 місце — Роксолана СТАДНИК (Калуська школа № 2 Івано-Франківської обласної ради).Також були вручені спеціальні нагороди:

за найкращу творчу роботу відзначена Олександра ОМЕЛЬЧЕНКО (Болградська спеціальна школа Одеської обласної ради);

за найкраще виконання тестових завданьДіана ТЕРТИШНИК (Корсунський НРЦ "Надія" Черкаської обласної ради).

Наші вітання переможцям!

Усі учасники отримали дипломи і подарунки за участь у конкурсі, а переможці — дипломи з відзнакою й цінні призи.Творчим дарунком всім, хто взяв участь в «Ерудиті–2019» став виступ акторів театру «Райдуга», під час якого учні і супроводжуючі їх педагоги змогли розслабитися і повеселитися завдяки цікавій програмі з активним залученням глядачів до творчих номерів з використанням клоунади, пантоміми та фокусів. До речі, нещодавно з такою ж програмою наші актори побували з гастролями у Німеччині, де мали неабиякий успіх!
Інформація «НЖ»
Фото Р. ГЕЦКОгазета Наше Життя

Тринадцять – число щасливе!

2019-06-05
Освіта / Освіта глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-05/1559220647_jerudit6.jpg  Саме так можуть сказати переможці ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Ерудит», який відбувся 3 травня 2019 року на базі Культурного центру УТОГ» серед здобувачів освіти з порушеннями слуху 12-х (13-х) класів закладів загальної середньої освіти.
газета Наше Життя