Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Співпрацюємо з науковцями в реалізації концепції Нової української школи

  17/03/2019     448      Paul    

Вихованці дошкільної групи виконують танець «Грибочки».

4 березня 2019 р.на базі Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради (смт Нова Ушиця Хмельницької обл.) відбувсяобласний семінар «Науково-методичне забезпечення реалізації концепції Нової української школи та Державного стандарту для дітей з особливими освітніми потребами», у роботі якого взяли участь наукові співробітники Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України.


Мета семінару полягала в:

− ознайомленні учасників із науково-методичним та програмним забезпеченням навчально-корекційного процесу в спеціальних закладах освіти відповідно до Державного стандарту для дітей з особливими освітніми потребами, з досвідом роботи щодо удосконалення існуючих і впровадження нових форм та методів корекційної роботи з дітьми з порушеннями слуху та мовлення в умовах реалізації Концепції Нової української школи;

− підвищенні рівня професійної компетентності вчителів-дефектологів (сурдопедагогів), учителів-логопедів закладів освіти у роботі з дітьми з порушеннями слуху та мовлення;

− обговоренні проблем співпраці педагогічних працівників закладів спеціальної, загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації ефективної навчально-корекційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

З вітальним словом звернувся до учасників семінару  Віктор Євгенович Берека, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор.

З презентацією закладу «Працюємо по-новому» виступила Світлана Василівна Чорноконь, директор Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради.

Головний науковий спеціаліст відділу навчанняжестової мови, доктор педагогічних наук, професор Світлана Вікторівна Кульбіда виступила з доповіддю «Сучасні наукові підходи до освітнього розвитку глухих дітей. Навчально-методичне забезпечення комунікативної діяльності глухих дітей в умовах двомовного навчання». Кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу логопедії Юлія Валентинівна Рібцун виступила з доповіддю «Діти з тяжкими порушеннями мовлення в Новій українській школі. Використання діагностичного психолінгвістичного комплексу пізнавального розвитку молодших школярів із тяжкими порушеннями мовлення у роботі вчителя-логопеда та практичного психолога».

Учні 9 класу виконують композицію «Моя Україна».

З Новоушицькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом Хмельницької обласної ради відділом логопедії Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка було підписано угоду про співпрацю.

Всі педагогічні працівники закладу освіти взяли активну участь у підготовці і проведенні семінару. Учасники семінару ознайомилися з постійно діючою виставкою робіт дитячої творчості. Роботу семінару було завершено творчими виступами учнів школи.
Н. ГУДЗЕНКО,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної радигазета Наше Життя

Співпрацюємо з науковцями в реалізації концепції Нової української школи

2019-03-17
Освіта / Освіта глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-03/1552666457_kulbida3_.jpg Вихованці дошкільної групи виконують танець «Грибочки». 4 березня 2019 р. на базі Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради (смт Нова Ушиця Хмельницької обл.) відбувся обласний семінар «Науково-методичне забезпечення реалізації концепції Нової української школи та Державного стандарту для дітей з особливими освітніми потребами», у роботі якого взяли участь наукові співробітники Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України.
газета Наше Життя