Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

В добру путь, наші випускники!

  17/08/2016     2 119      Paul    

Останні тижні червня у Київському коледжі легкої промисловості завжди, з року в рік, є найбільш хвилюючими, бо саме на цей період припадають захисти дипломів та випускні.

 

Цього року у коледжі завершували навчання дві групи нечуючих студентів: група швейників Шс-­36 під керівництвом куратора І.О. Соцької та група взуттьовиків Вс­02 під керівництвом О.Д. Терещенко. Дівчата та хлопці протягом чотирьох років здобували нові знання з актуальних та популярних професій, вчилися на практиці виготовляти одяг і взуття, конструювати їх, писали лабораторні, курсові та дипломні роботи. А найголовнішою подією чотирьох років навчання став захист дипломних робіт, на якому нечуючі студенти коледжу представили індивідуально виконані проекти й креслення, а також продемонстрували власноруч виготовлені вироби державній комісії, до складу якої увійшли директор СПКТБ УТОГ Т.Ю. Захарченко та директор коледжу Г.В. Щуцька. Ми пишаємось тим, що всі наші нечуючі випускники захистилися достойно, показавши високий рівень знань!

Урочисте вручення дипломів відбулося 23 червня у святково прикрашеній актовій залі коледжу. Відкрила свято директор нашого навчально закладу Г.В. Щуцька, привітавши випускників та побажавши їм усього найкращого у майбутньому житті.

 

Випускників також привітали почесні гості з УТОГ: голова Товариства І.І. Чепчина, її заступники — Т.О. Кривко та В.В. Шевчук (який, до речі, у свій час теж закінчив наш коледж, тоді ще технікум), а також голова Київської організації УТОГ М.М. Левицький. Гості, разом з Ганною Володимирівною, вручили кожному випускнику дип­лом молодшого спеціаліста, а кращим — почесні грамоти за сумлінне навчання, активну громадську діяльність у коледжі та спортивні досягнення.

До речі, колектив коледжу завжди підтримує нечуючих студентів у будь­яких їхніх починаннях, зокрема у спорті. Тому не дивно, що коледж славиться не лише прекрасними спеціалістами, а й спортсменами, котрі здобувають перемоги не лише в Україні, а й поза її межами! Цього року серед випускників були спортсмени з різних видів спорту — і футболісти, і каратисти, і орієнтувальники, і легкоатлети, і лижниця…

Та найголовніше те, що у коледжі протягом чотирирічного навчання зароджуються не лише справжні дружні стосунки, а й кохання… Серед випускників у групі Вс-­02 створилася зіркова пара, яка у 2015 році поєднала свої долі шлюбом. Це чемпіон світу зі спортивного орієнтування Нвер Суренян та призер зимових Дефлімпійських ігор 2015 року зі спринту Аліса Пишняк.

 

«Ми щиро вдячні нашому директору, Ганні Володимирівні, за те, що дали можливість нам, нечуючим, отримувати освіту. Дякуємо Центральному правлінню УТОГ за перекладачів, зокрема за нашу Оксану Д’єрдьовну Терещенко, — такі слова вдячності линули зі сцени від Аліси Пишняк, — Вона у нас найкращий перекладач, наша друга мама, наша підтримка. Дякуємо, Оксано Д’єрдьовно, що виховували нас, терпіли наші недоліки. Ми вас ніколи не забудемо і приходитимемо до вас, навіть коли вже будемо не молоді. Ми вас дуже любимо!».

«Дорогі викладачі, — сказав Нвер, — ми знаємо, що з нами було нелегко, адже через спорт нам іноді доводилося пропускати заняття, але щиро вдячні вам за те, що знаходили час, сили та терпіння, щоб навчити нас, допомогли нам здобути освіту. З часом ми всі зрозуміли, що обрали прекрасну спеціальність, яка знадобиться нам у житті. Коледж багато значить для нас — і ми завжди повертатимемося сюди, бо всі ми тепер — одна велика родина».

 

Ці слова говорять самі за себе, а ми, перекладачі, викладачі, адміністрація коледжу, з невеличким сумом та з великою радістю благословляємо у добру путь наших дорогих нечуючих випускників. Попереду у кожного — цікаве життя, нові зустрічі, нові яскраві події…

Любі випускники! Нехай ваші мрії збудуться, плани реалізуються, а життя буде сповнене радості та щастя!

 

Колектив перекладачів коледжу.

 

Фото: AlexOsaaaPhoto, Л. Лазорик.

 газета Наше Життя

В добру путь, наші випускники!

2016-08-17
Освіта / Освіта глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-08/medium/1470903439_zaschita-1.jpg

Останні тижні червня у Київському коледжі легкої промисловості завжди, з року в рік, є найбільш хвилюючими, бо саме на цей період припадають захисти дипломів та випускні.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ