Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Вірте в краще, мрійте і дійте!

Як вдало зустріти рік прийдешній та привернути до себе прихильність символу 2018 року — Собаки? Про це ми вам зараз і розповімо!


ЩО Ж РІК 2018 НАМ ГОТУЄ?

Символ 2018 року — Жовтий Земляний Собака. Ця тварина відрізняється щирі­стю, вірністю і відданістю, цінує турботу і комфорт, а у відповідь дарує любов. Жов­тий — теплий відтінок, що уособлює сонце і домашнє вогнище. А земля асоціюється зі стабільністю, мудрістю, постійністю і цнот­ливістю.

Тож 2018 рік повинен пройти в оточенні вірних друзів, а люди, які мають корисливі наміри, повинні піти з вашого життя. Покро­витель року оцінить вірність і чесність, то­му наступні 12 місяців — найбільш слушний час для чистих думок, правдивості та щиро­сті. Рік буде успішним для придбання або будівництва житла.

В особистому житті все буде досить ста­більно, а самотні люди зможуть зустріти справжню любов і знайти другу половину. А щоб Жовтий Собака допомагав у всьо­му, потрібно робити якомога більше добрих вчинків, які поліпшать вашу карму і неод ­мінно повернуться назад добром.

ЯК І ДЕ ЗУСТРІТИ НОВИЙ РІК?

Обов’язково в колі вірних і відданих дру­зів, покровитель року точно оцінить це. При­діліть увагу рідним, адже Новий рік — пере­дусім сімейне свято. У будь-якому випадку вас повинні оточувати найближчі люди.

А от місце не так важливе: або ж в гостях, або ж удома. Головне — це атмосфера дружньості й теплоти. Також можна зустрі­ти Новий рік і в кафе або ресторані, але в цьому випадку краще заздалегідь подбати про бронювання столика. Тож подбайте за­здалегідь не лише про те, де святкувати, а й про те, як після святкування провести пер­ший день прийдешнього року.

НОВОРІЧНИЙ ОБРАЗ

Напевне багатьох цікавить, у якому вбранні зустрічати 2018 рік, і особливо таке питання актуальне для представниць пре­красної статі. Розпочніть підбір образу з ви­бору основного кольору. Оскільки Собака жовтий, то доречними і вдалими будуть всі відтінки цього кольору: гірчичний, лимон­ний, золотистий.

Але не забувайте про те, що основною стихією буде земля, тож ви можете віддати перевагу і таким кольорам як шоколадний, пісочний, теракотовий, деревний, кавовий, бежевий. Якщо ви хочете створити яскра­вий образ, то зверніть увагу на лососевий і кораловий кольори, але вони не повин­ні бути надмірно помітними. Краще за все підібрати однотонний наряд, який додасть вам вишуканості та елегантності, а також підкреслить ваш бездоганний смак. Яскра­ві кольори та малюнки, що кидаються в очі, недоречні та часто виглядають вульгарно. А особливо варто побоюватися леопардових і тигрових принтів, адже вони символізують приналежність до сімейства котячих, яких собаки, як відомо, не люблять.

Та щоб образ не здавався нудним, можна поєднувати тони, і найбільш вдалим танде­мом стане союз жовтих і коричневих відтін­ків, що вигідно доповнюють один одного.

Обов’язково доповніть наряд аксесуа­рами. Шию краще залишити вільною, адже деякі прикраси в 2018 році можуть асоцію­ватися з нашийником, що Собаці навряд чи сподобається. Особливо це стосується ко­ротких ланцюжків. Можна підібрати намис­то з напівдорогоцінного каміння, витрима­не в коричневих або жовтих тонах: яшми, бурштину, авантюрину. Схвалюються і зо­лоті прикраси, але не дуже об’ємні. Взуття, насамперед, має бути зручним, краще за все замшеве або шкіряне.

Завершальним штрихом святкового об­разу стане макіяж. І його теж краще витри­мати в коричневих тонах, які не тільки прак­тичні й універсальні, а й підходять багатьом. Підбираючи відтінки, враховуйте колір сво­єї шкіри і очей, щоб макіяж був гармоній­ним. Приховати блідість допоможуть рум’я­на, а надати макіяжу святкових рис можна за допомогою легкого сяйва: блиск для губ й мерехтливі тіні зроблять свою справу.

ПРИКРАШАЄМО ОСЕЛЮ

Без сумніву, головним новорічним атри­бутом є ялинка, причому неважливо, жива чи штучна. Її можна декорувати новорічни­ми кульками, витриманими в жовтих, ко­ричневих, золотих і червоних тонах. Вико­ристовуйте іграшки з дерева і тканин, різ­ні фігурки собачок. З мішурою не переста­райтеся, як і з гірляндами. Також подбайте про декор вікна: розмістіть на склі вирізані з паперу сніжинки, собак тощо. Повісьте на двері вінок, можливо навіть зроблений власноруч, прикрасьте оселю вогниками та свічками… Використовуйте для декору натуральні матеріали, наприклад, гілки та шишки. Створіть свято!

СВЯТКОВІ СТРАВИ ТА СЕРВІРОВКА СТОЛУ

Що приготувати на Новий 2018 рік? Ос­новою святкового стола має стати м’ясо будь-яких його різновидів. І особливо апе­титно виглядатимуть реберця, їх оцінить символ 2018 року — Собака, який, як ві­домо, дуже любить кістки. Серед м’ясних страв популярністю користуватимуться крильця або стегенця. Можна приготува­ти шашлик, подати ковбаси та м’ясні руле­ти. На гарнір найкраще приготувати кар­топлю. А чудовим доповненням до таких страв стануть легкі овочеві салати. Напої повинні бути простими, бо покровитель року не сприймає вишуканості. Можна пи­ти вино, традиційне новорічне шампан­ське, коньяк. Сервіровка столу також має значення. Застеліть його жовтою або зо­лотистою скатертиною, розставте білі та­рілки із золотими краями або візерунка­ми. У центр поставте фігурку символу 2018 року. Уособленням домашнього вогнища і підтриманням жовтої гами стануть свічки в простих підсвічниках.

ЩО ДАРУВАТИ?

В якості сувенірів можна дарувати фігур­ки собачок. А позаяк покровитель року ці­нує комфорт і затишок, неодмінно зробіть друзям і близьким корисні подарунки, які знадобляться для облаштування будинку і приємного проведення часу в ньому. Це можуть бути пледи, тапочки, рушники, по­стільна білизна, ковдри, посуд, килимки. Гарним подарунком стане кімнатна росли­на в горщику.

Не варто дарувати прикраси, особливо ланцюжки, що асоціюються з обмеженням свободи. Не сподобаються Собаці й непо­трібні та надмірно дорогі подарунки, а та­кож ті, що яким-небудь чином нагадують про кішок.

І НАОСТАНОК…

Якщо ви поважаєте і дотримуєтеся тра­дицій та вірите в прикмети, то вам напев­не буде цікаво дізнатися про деякі негласні правила, дотримання яких дозволить при­вернути успіх до себе і уникнути неприєм­ностей. Розглянемо найважливіші з них:

Не варто зловживати алкоголем, адже Собака, як відомо, дуже негативно ставить­ся до нетверезих людей. Крім того, під дією спиртного можна зробити безліч необду­маних і поганих вчинків, образити близьких.

«Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш». Ця прикмета буде актуальною і в 2018 році, тож постарайтеся організу­вати свято так, щоб воно пройшло весело, без інцидентів і подарувало тільки приємні емоції.

Не можна зустрічати Новий рік без гро­шей. По-перше, цього не оцінить Собака, яка вважається бережливою та запасливою твариною. По-друге, без фінансів ви ризи­куєте провести новорічні канікули нудно й сумно. Отже, краще заздалегідь накопичи­ти й відкласти певну суму.

Якщо в Новорічну ніч за вами ув’яжеть­ся собака, це однозначно добрий знак! Ні в якому разі не женіть його, а нагодуйте тва­рину. Якщо є можливість, прихистіть його або хоча б знайдіть йому господарів.

Почніть рік з чистими думками і сер­цем: попросіть вибачення у всіх, кого об­разили, забудьте свої образи і пообіцяйте собі бути чеснішими і щирішими. Покрови­тель року любить затишок, тому обов’яз­ково обладнайте своє житло з комфортом і проведіть генеральне прибирання, вики­нувши все старе і непотрібне.

Та найголовніша прикмета — вірте в краще, мрійте і дійте! І тоді 2018 рік буде для вас щасливим та наповненим приєм­них спогадів!

М. АНДРІЄНКО
газета Наше Життя

Вірте в краще, мрійте і дійте!

2018-01-07
Наш відпочинок / Корисні поради https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-01/1515135893_god-sobaka.jpg

Як вдало зустріти рік прийдешній та привернути до себе прихильність символу 2018 року — Собаки? Про це ми вам зараз і розповімо!

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ