Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Гра для справжніх чоловіків

З нагоди Міжнародного дня глухих, Київська організація УТОГ звернулася до керівництва компанії таксі «Uklon» з проханням проспонсорувати розважально-ігровий захід у «пейнтбол» для групи глухих таксистів, які працюють в цій компанії. Керівництво компанії дало добро.Отже, 4 жовтня велика група нечуючих таксистів (40 осіб) зібралася разом і провела час за грою справжніх чоловіків. Гра у війну — це справді те, що цікавить сильну стать будь-якого віку.

У кожній команді було по 5 учасників. Поки дві команди змагалися, інші за них вболівали.


Хоча цього разу під час гри не було кульок з фарбою і суддям прийшлося нелегко при визначенні переможців, захід вдався і приніс справжнє задоволення гравцям.

Від імені групи глухих таксистів та Київ­ської організації УТОГ висловлюємо величезну подяку керівництву компанії «Uklon».
Інформація Київської організації УТОГгазета Наше Життя

Гра для справжніх чоловіків

2018-11-13
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-11/medium/1541761935_uklon2.jpg З нагоди Міжнародного дня глухих, Київська організація УТОГ звернулася до керівництва компанії таксі «Uklon» з проханням проспонсорувати розважально-ігровий захід у «пейнтбол» для групи глухих таксистів, які працюють в цій компанії. Керівництво компанії дало добро.
газета Наше Життя