Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відпочинок на морях

«Море, воно змиває все погане,
що встигло налипнути на суші.
Солона вода спочатку роздирає,
потім лікує рани.
Хвилі гойдають тебе,
немов материнська рука — колиска...»

Раймон Кено


Для більшості людей поняття «відпуст­ка» міцно асоціюється із перебуванням на морі, без якого відпочинок від роботи, від домашніх справ, від загазованої міської атмосфери не можна вважати повноцін­ним. З цим важко не погодитися, оскільки на морському узбережжі не тільки відмінно відпочивається, а й з’являється унікальна можливість оздоровити весь організм.

Кам’янське ПОГ «ПАРУС-МЕТИЗ» УТОГ» щороку дбає про відпочинок своїх праців­ників — і вже з квітня місяця почалося пла­нування поїздки на море. Спочатку мали визначитись між Чорним та Азовським мо­рями. Кожне з морів та місцевість біля них, звісно, мають свої переваги та недоліки. Тож після групових обміркувань було ухва­лено «соломонове» рішення: організувати 5-денний відпочинок на Чорному морі (з 2 по 6 липня) та 4-денний — на Азовському морі (з 10 по 13 серпня).

Варіант з Чорним морем з’явився рап­тово — після телефонної розмови з дирек­тором Оздоровчо-реабілітаційного центру М.О. Завойчинським, який повідомив, що ЦП УТОГ встановило знижені ціни на путів­ки в ОРЦ «Одіссей» для працівників Това­риства та членів УТОГ. Тож група з 21 осо­би — працівники підприємства, члени їхніх сімей та друзі — виявили бажання оздоро­витися саме в «Одіссеї». Плацкартні заліз­ничні квитки, наче гарячі пиріжки, розлеті­лися вже за три тижні до відправлення по­тягу Дніпро — Одеса. Але навіть верхні бо­кові місця не стали перепоною для наших людей на шляху до відпочинку в Затоці.

Поїздка до Одеси минула без пригод, настрій був піднесений у передчутті гарно­го відпочинку. Не зчулися, як білгород-дні­стровська електричка з Одеси довезла до станції Лиманська, де й розташований ОРЦ УТОГ.

«Одіссей» зустрів нас теплою сонячною погодою. Затишні номери, чиста терито­рія, привітний персонал, папужки та чере­пашки зарядили нас, дорослих і дітей, ве­ликим позитивом. Лагідне море, піщаний берег, смачні сніданки та обіди в їдальні, цікава вечірня розважальна програма, го­тування шашлику на багатті зробили наше дозвілля насиченим і цікавим.

4 липня до ОРЦ «Одіссей» завітав наш відомий артист Євгеній Мельников, щоб поділитися з відпочивальниками своїм одеським гумором: його сольний концерт всі зустріли на ура! А дехто з нас нарешті познайомився з ним особисто.

Вельми припали нам до душі розважаль­ні вечори, які організувала директорка Одеського центру культури та відпочинку Г.Я. Гарипова — «Фестиваль пива», кон­курс «Міс та Містер», різноманітні віктори­ни та пісенні номери.

П’ять днів відпочинку промайнули мит­тєво, всім кортіло залишитися бодай ще на кілька днів.

І, користуючись нагодою, через газету хочемо подякувати директорові М.О. За­войчинському та всьому персоналу ОРЦ «Одіссей» за гостинність та комфорт, за позитивні емоції та гарний відпочинок!

Для тих, хто вагається, чи варто їхати на відпочинок до «Одіссею» — відповідаємо: «Однозначно, так!». Хочемо зазначити, що «Одіссей» — це центр відпочинку всіх членів УТОГ з різних куточків України. Тут можна зу­стріти відомих людей з числа нечуючих вете­ранів УТОГ, спортсменів, заслужених артис­тів та справжніх патріотів нашого Товариства.


Сподіваємося, що цінова політика на­ступного року буде гнучкішою, і ми зможе­мо приїхати сюди більшою кількістю пра­цівників на значно довший відпочинок.

Щодо Азовського моря, то ми вже давно з ним на «ти», позаяк наше підприємство тісно співпрацює з туристичним агент­ством «ДЕЛЛАС ТУР» в особі його дирек­торки Л.В. Волько. Нам були запропонова­ні різні локації, але на цей раз ми зупинили свій вибір на базі відпочинку в Кирилівці, на Федотовій косі.

Ми їхали на Азовське море комфорта­бельним круїзним автобусом з зупинками, на одній з яких мали можливість придбати на базарі кавуни, дині, персики, виноград. На території бази було багато розваг для дітей, тут розташовані не лише дитмай­данчик, а й приморська кав’ярня, дискоте­ка для дорослих.

Море штормило, лише в останній день відпочинку вода була спокійна, але це жодним чином не завадило нам досхочу наплаватися та настрибатися, приймати сонячні повітряні ванни, отримувати гід­ромасаж хвилями та масаж стоп скойка­ми, якими рясніло морське узбережжя. Не обійшлося й без конкурсів для дорослих та дітей, тож ми отримали надзвичайно бага­то позитивних емоцій.

Підсумовуючи літній морський відпочи­нок, можна стверджувати, що він вдався на всі 100 відсотків. А насамкінець зазна­чимо, що немає кращого відпочинку за ко­лективну поїздку в дружній і доброзичливій компанії. До нових зустрічей!




І. РЕВЕНКО,
заступник директора з кадрів та соціальних питань
Кам’янського ПОГ «ПАРУС-МЕТИЗ» УТОГ»



газета Наше Життя

Відпочинок на морях

2018-09-16
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-09/1536932477_festival-piva.jpg

Для більшості людей поняття «відпуст­ка» міцно асоціюється із перебуванням на морі, без якого відпочинок від роботи, від домашніх справ, від загазованої міської атмосфери не можна вважати повноцін­ним. З цим важко не погодитися, оскільки на морському узбережжі не тільки відмінно відпочивається, а й з’являється унікальна можливість оздоровити весь організм.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ