Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Що готує нам 2018 рік? - 2

  24/01/2018     676      Admin    

Продовження. Початок.ЛЕВ

Собака благоволить представ­никам цього знаку. Вольові і впев­нені в собі, Леви підуть на все за­ради досягнення цілей. Крім того, їх чекають зміни на особистому фронті. Астрологи рекомендують присвячувати більше часу коха­ному чоловікові і дітям. У резуль­таті сім’я виявиться важливіше кар’єри і фінансів.

СКОРПІОН

Скорпіони не дуже симпатизу­ють вірній, чесній та щирій Соба­ці. Але це не означає, що 2018 рік буде роком потрясінь для Скорпіо­нів. Просто, в цьому році представ­ники цього знаку зодіаку будуть більш самостійними і нестимуть відповідальність за всі свої вчинки і рішення.Особливу увагу Скорпі­онам варто звернути на своє здо­ров’я. Можливі потрясіння в осо­бистому житті, від яких Скорпіони не зможуть оговтатися так швидко, як їм хотілося б. Але позитив, віра в краще і самовпевненість зможуть струсити Скорпіонів.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям не захочеться проща­тися з роком Півня, який їх обері­гав. Та 2018 рік сподобається цьо­му знаку зодіаку в усіх відношеннях. Буде складно, іноді буде здавати­ся, що виходу немає, але в боротьбі Стрільці загартують свій характер, сформують світогляд і зрозуміють, в чому помилялися раніше.

Стрільцям доведеться пожертвувати веселощами, розвагами і зрозуміти, що сім’я і друга поло­винка набагато важливіше за дру­зів і постійні вечірки. Ті Стрільці, хто ще не встиг завести сім’ю, на­решті наважаться на цей крок. Со­бака покаже Стрільцям, як треба любити і допоможе зрозуміти, що вірність, відданість і чесність — це ті цінності, заради яких варто жити.

КОЗЕРІГ

До весни Козероги будуть вирі­шувати проблеми 2017 року і до­водити все задумане до кінця. Ко­зероги зможуть проявити себе і от­римати підвищення, або ж карди­нально змінити рід своєї діяльності. Головне — навчитися правильно подавати свій талант і свої вміння.

Собака захоче, щоб Козеріг знай­шов собі хорошого друга або любов всього свого життя. Козерогові до­ведеться потрудитися над собою, щоб зуміти втримати кохану лю­дину або зацікавити того, хто йому сподобається.

ВОДОЛІЙ

Півень, який обожнював Водо­ліїв, зробить так, що Собака стане покровителем і надійним другом і цього року. Водоліям доведеться багато працювати і не тільки в про­фесійному плані, а й у духовному.

Водолії змінять свою фізичну форму завдяки заняттям спортом і правильному харчуванню. Деякі з представників цього знаку зможуть отримати другу освіту або закінчи­ти якісь курси, завдяки яким їх життя кардинально зміниться. Не виклю­чене захоплення якимись духовни­ми практиками, вивчення нових мов. Завдяки самоосвіті Водолії зможуть вирушити у подорож мрії або навіть осісти в далекій зарубіжній країні.

РИБИ

У 2017 році Риби робили все для того, щоб досягти успіху. Але не все задумане вдалося втілити в життя. Собака зрозуміє наміри Риб і допоможе їм у всіх сферах життя. Фінансовий успіх, вдала робота, прекрасна сім’я і сильне здоров’я, — ось основні успіхи, які обіцяють зірки Рибам у рік Собаки.

Звичайно, доведеться потруди­тися не тільки над собою, а й над своїми відносинами. 2018 рік ста­не доленосним для Риб, які захо­чуть змінити свій сімейний статус. На жаль, є великий ризик розлу­чень. Адже Риби не терплять зради і брехні, як і господиня 2018 року — Жовта Земляна Собака.

І що б не радили вам зірки, пам’ятайте, що в першу чергу тіль­ки ви є володарями свого життя. Тож нехай всім щастить у Новому 2018 році!

М. АНДРІЄНКОгазета Наше Життя

Що готує нам 2018 рік? - 2

2018-01-24
На дозвіллі / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-01/1516095542_goroskop.jpg

Як відомо, 2018 рік — рік Жовтого Земляного Собаки… Що ж він приготував для представників різних знаків зодіаку? Читайте далі у нашому матеріалі! (продовження)

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ