Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Що готує нам 2018 рік?

  17/01/2018     610      Admin    

Як відомо, 2018 рік — рік Жовтого Земляного Собаки… Що ж він приготував для представників різних знаків зодіаку? Читайте далі у нашому матеріалі!


ОВЕН

У рік Жовтого Земляного Собаки Овнів чекає багато чудес і пригод. Все, що не збулося в 2017 році, обов’язково здійс­ниться у 2018. Жовта Земляна Собака бу­де особливо прихильна до тих представ­ників цього знаку, хто шанує такі цінності як вірність, відданість і чесність.

Майже всім знакам зодіаку зірки обіця­ють знайти свою другу половинку в 2018. Тому Овнам треба бути уважними та не упустити саме ту людину, яка подарує вам щастя на все життя.

А загалом, рік буде фінансово стабіль­ний, тому можна подумати і про якісь ве­ликі покупки, такі як автомобіль або ж на­віть нерухомість.

ТІЛЕЦЬ

Особливо схильною Собака, господиня 2018 року, буде до знаків, яким протегує земля. Тільці будуть Собаці до душі, ад­же і її стихія — земля. До середини лютого 2018 року Тільці будуть знаходитися під ак­тивним впливом Півня, який лише в сере­дині цього місяця поступиться своїми пра­вами на правління Собаці. З весни Тільців чекають приємні зміни не тільки в особи­стому житті, а й у різних напрямках життя.

Тільцям цього року буде оглушливо ща­стити, їх будуть підвищувати на роботі, а фінанси будуть самі литися їм до кишені. Головне — не зраджуйте своїм життєвим цінностям і завжди намагайтеся чинити справедливо і чесно, бо тим Тільцям, котрі залишаться вірними своїй справі та сім’ї чи другій половинці, Собака обіцяє без­межне щастя.

БЛИЗНЮКИ

У рік Червоного Півня безтурботні Близ­нюки раділи життю і майже ні про що не турбувалися, а ось з приходом Жовтої Со­баки ситуація зміниться. Близнюків чека­ють якісь перешкоди на шляху до успіху, стресові ситуації і навіть проблеми, як в особистому житті, так і в суспільному.

Але важливо пам’ятати, що підопічні Меркурія не можуть не подобатись Жовто­му Земляному Собаці, тому ближче до кін­ця року і Близнюки зможуть розслабитися, щоб отримати від життя приємні бонуси.

РАК

Весь минулий рік Вогняний Півень обе­рігав Раків. Перші місяці вступу Собаки на свою посаду господині 2018 року стануть для Раків невеличким випробуванням. Але вже під кінець весни стане зрозуміло, що Со­бака — друг для Раків. І при деяких умовах, якіих Рак буде намагатися дотримуватися, удача посміхнеться і для цього знаку зодіаку.

Під заступництвом Собаки Раки зможуть втілити свої плани в життя. Радісні зміни в особистому житті можливі, якщо ви цього захочете. Вірність і відданість — ось ті яко­сті, яким Собака навчить вас цього року.

ДІВА

У рік Півня Дівам вдалося досягти вер­шин в професійному плані. Рік Собаки не розчарує Дів, адже Собака стане надій­ним покровителем для цього знака зодіа­ку, стихія якого, як і Собаки — земля. Дівам варто встановити високу планку і розро­бити детальний план на рік. До осені Діви зрозуміють, що завдяки працьовитості та наполегливості їх план почне не тільки вті­люватися в життя, але й давати свої плоди.

ТЕРЕЗИ

Півень активно допомагав і захищав цей знак зодіаку. Собака не буде приносити представникам Терезам успіх та інші бла­га в дзьобику, як робив це Півень, тож до­ведеться боротися за свій успіх і щастя. Активний рік принесе Терезам в кінці зими великий дохід.

Самотні Терези зможуть знайти свою другу половинку, а ось чи протримається цей союз довго — залежить лише від Те­резів.

Далі буде.

М. АНДРІЄНКОгазета Наше Життя

Що готує нам 2018 рік?

2018-01-17
На дозвіллі / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-01/1516095542_goroskop.jpg

Як відомо, 2018 рік — рік Жовтого Земляного Собаки… Що ж він приготував для представників різних знаків зодіаку? Читайте далі у нашому матеріалі!

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ