Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Нас полонила краса Львова

1 жовтня цього року нечуючі члени УТОГ з Хмельницького здійснили поїздку до Львова.

Охочих відвідати це славетне місто бу­ло багато, та тільки 21 особі випала така нагода. Це здебільшого активісти, які бе­руть участь у художній самодіяльності та в повсякденному житті нашого Товари­ства.

Кошти на цю поїздку в сумі 5 тис. грн бу­ло виділено з обласного бюджету Хмель­ницького.

Львів зустрів нас прекрасною сонячною осінньою погодою, хоча й кажуть, що тут без дощу не буває. Багато цікавого дізна­лися ми про це місто завдяки екскурсово­ду, яка цікаво і в доступній формі розпові­дала про всі визначні пам’ятки, що поста­вали перед нами під час подорожі містом.

Львів — це культурна столиця України, місто, яке зачаровує з першого погляду, «місто із ароматом кави й шоколаду», місто привітних львів’ян, місто зі своєю істо­рією і культурою.

Ми відвідали стару частину Львова, де кожна вуличка дихає історією, побували на площі Ринок, у соборах. Велике враження справив на всіх Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Цікаво було про­йтися бруківкою вузеньких львівських ву­личок. Не описати словами вражень, які справила на всіх екскурсія.

На власному досвіді ми переконалися, що Львів — це місто, до якого хочеться по­вертатися знов і знов...

Л. БІЛИК,
директор Хмельницького БК УТОГгазета Наше Життя

Нас полонила краса Львова

2017-11-04
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1509351819_velichne-msto-lvv.jpg

1 жовтня цього року нечуючі члени УТОГ з Хмельницького здійснили поїздку до Львова. Охочих відвідати це славетне місто бу­ло багато, та тільки 21 особі випала така нагода. Це здебільшого активісти, які бе­руть участь у художній самодіяльності та в повсякденному житті нашого Товари­ства.

газета Наше Життя