Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

День міста у Миколаєві

Миколаїв у черговий раз відзначив свій день народження, який щорічно святкує у вересні. Місту корабелів виповнилося 228 років.

Серед величезної кількості заходів на честь Дня міста відбулася робота вистав­кового містечка: презентація досягнень районів міста, оригінальні фотозони, пока­зові виступи спортсменів, презентація му­ніципальних служб і громадських організа­цій, територія дитячих розваг, контактний зоопарк та інше. Усе це відбувалося на го­ловній площі міста Соборній і розі вулиць Соборної та Адміральської.

У святкуванні Дня міста взяло участь і Миколаївське учбово-виробниче підпри­ємство УТОГ під керівництвом директора Р.В. Паршина. На виставці-презентації бу­ла представлена різноманітна продукція підприємства: навчальні та письмові сто­ли, лавки, кошик для сміття, крісло-гой­далка, стільчики та інше. Багатьом відвіду­вачам дуже сподобалися добротні вироби нашого підприємства і сподіваємося, що будуть замовлення на цю продукцію.


Вперше взяла участь у загальноміському святі Миколаївська спеціальна загальноос­вітня школа-інтернат № 6 на чолі з дирек­тором Н.Г. Байтеміровою та її заступником з виховної роботи М.О. Курзіною, їхніми колегами та старшокласниками школи-ін­тернату. Керівники шкільних гуртків В.П. Вавелюк, Д.Г. Павленко та вихователі О.В. Бондарук , Т.П.Черникова провели май­стер-клас з виготовлення з ниток ляльок та пташок, а з фоамірану — шпільок та бро­шок, з розмалювання акриловими фарба­ми казкових героїв, з виготовлення картин з допомогою кляксографії тощо.

Вважаєте, що на цьому все? Ні, захід був би не таким яскравим, якби не виступ творчого дитячо-підліткового танцюваль­ного колективу «BEZSLOV» під керівниц­твом О.О. Андрєєвої, який виступив цього дня на чотирьох відкритих сценах.

А ще одна представниця Миколаївської облорганізації УТОГ — В.П. Забабурі­на представила на виставці свої вироби з великого бісеру — ляльки і різнокольоро­ві собачки, які привернули увагу багатьох відвідувачів.

Ми пишаємося різнобічними таланта­ми глухих Миколаївщини, які вони змогли представити на такому цікавому заході!

І. ПОРХУНгазета Наше Життя

День міста у Миколаєві

2017-10-20
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507899780_00005.jpg

Миколаїв у черговий раз відзначив свій день народження, який щорічно святкує у вересні. Місту корабелів виповнилося 228 років.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ