Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Дружня зустріч на тернопільському озері

Тернопільщина — край річок та озер, де вода прозора й чиста як сльоза. Її пейзажі радують око навіть узимку.

 

Тернопільське озеро — дуже давнє, йому стільки ж  років, як і місту Тернопіль. Доброустрій території довкола озера, саме озеро приваблюють тернопільчан і гостей міста. Тут затишно й гарно, це ідеальне місце для відпочинку, занять спортом. У Тернопільському озері водиться багато риби різних видів, тому це місце полюбляють рибалки.

21—22 січня Тернопільським обласним осередком СФГУ були організовані змагання в рамках відкритого чемпіонату області з підлідної ловлі риби на мормишку серед рибалок з порушеннями слуху. Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з Хмельниччини, Києва, Кривого Рогу, Калуша, Чернівців, Вінниці, Рівного й, звичайно, команда Тернопільщини. У команді господарів змагань привертала увагу чарівна рибалка Анна Мостова, а загалом було 47 учасників.

 

Організатори змагань потурбувались, щоб були вирішені всі питання з суддівством, харчуванням та відпочинком. Внес­ла свої корективи погода, але сильний вітер і сніг не завадили проведенню змагань. Гарячий чай, теплі усмішки, дружні стосунки й доброзичлива атмосфера стали запорукою успішного проведення чемпіонату.

За підсумками змагань у командному заліку 1 місце посіла команда «Дніпро» з Києва (Іван Лісіцин, Костянтин Медяник), друге місце — команда «СРК Вінниця­2» (Валерій Ліщук, Сергій Парицький), 3 місце — команда «СРК Вінниця­1» (В’ячеслав Чередников, Василь Шевчук).

У особистому заліку перше місце посів Костянтин Медяник, друге — Іван Лісіцин, трете — Валерій Ліщук.

 

У номінації «Активний рибалка» отри­мала грамоту Анна Мостова з Тернополя, а в номінації «Юний рибалка» — Владислав Херенков з Чернівців.

На згадку про участь у чемпіонаті всі учасники отримали сувеніри та спільне фото. А головне — бадьорий настрій, знайомство з новими друзями, спілкування з якими — велика сила й підтримка, нам, нечуючим, у нинішній складний час.

На майбутнє плануємо знову зустрітися на чемпіонаті України взимку 2018 року у с. Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, на річці Дністер.

Висловлюємо щиру подяку президенту Тернопільського обласного осередку СФГУ В.І. Михальчуку та всім учасникам змагань, бажаємо їм міцного здоров’я, багатого улову та удачі!

 

О. ПРОСВІТЛЮК, В. КРИЛЬ,
організатори змаганьгазета Наше Життя

Дружня зустріч на тернопільському озері

2017-03-14
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1489155445_zimnaya-rybalka1.jpg

Тернопільщина — край річок та озер, де вода прозора й чиста як сльоза. Її пейзажі радують око навіть узимку.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ