Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Незабутня мандрівка в Межигір’я

Працівники Житомирського учбово-виробничого підприємства давно мріяли побувати в Межигір’ї. Минулого, 2016 року, ця мрія здійснилася, і побачене там справило на всіх велике враження.

 

Від гуртожитку підприємства від’їхали два комфортабельні автобуси, в яких розмістилися 100 екскурсантів, у тому числі працівники УВП УТОГ, ветерани, які раніше працювали у нас, а також працівники обласної організації УТОГ.

Так розпочалися наші мандри до Межигір’я. Уже через декілька годин ми опинилися у заторі на під’їзді до маєтку, де утворилася пробка з тих, хто хотів на власні очі  побачити володіння В. Януковича. Біля головних воріт у Межигір’я ми побачили чергу з припаркованого транспорту.

Колишня резиденція четвертого президента України стала символом корупції президентського масштабу. Розташована вона в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області на території площею 140 га.

Побачене у маєтку приголомшувало: ми ніби потрапили на територію розкішного ландшафтного парку або Версаля: ось одна будівля, друга, ось четверта; ось одне озеро, а ось і п’яте; ось один мостик, ось — десятий.

Усвідомити, що таке 140 га власності, неможливо. Ходиш, ходиш весь день, а кінця і краю не видно... Щоб встигнути все оглянути, біля входу до маєтку є можливість орендувати велосипед, самокат або сігвей. Також по території Межигір’я курсували електрокари з екскурсоводами, які розповідали цікаві історії.

Головною спорудою в резиденції є так званий клубний будинок, який також називають «об’єкт Хонка» (ліворуч) — від назви фінської фірми, яка є світовим лідером будівництва споруд з економічно чистої деревини.

На території резиденції розташовані: ресторан «Галеон» (фото праворуч), який зроблений у вигляді корабля; набережна на Київському морі, мармуровий міст, гараж з виставками автомобілів, вертолітний майданчик, поле для гольфу, банний комплекс, кап­личка, ферма, теплиця, кінний клуб та багато інших цікавих об’єктів.

 

Тут є і зоопарк з різними тваринами, такими як кенгуру, страуси, американські панди, павичі, фазани, австралійські гусаки, земляний заєць.

Також розбите штучне озеро, яке живиться водою з десяти артезіанських свердловин.

На одному із виїздів з резиденції влаш­товано гараж на 70 одиниць техніки.

Гуляючи по території, можна побачити дуже багато споруд, пам’ятників, екзотичних кущів, квітів та дерев.

Є декілька закладів, де можна придбати охолоджувальні напої чи морозиво, сувеніри.

Нарешті, втомлені після пішої екскурсії, ми сіли відпочити. До речі, на території є умови для тих, хто полюбляє відпочинок на природі: бесідки, кафе.

Час екскурсії минув непомітно, всі були приголомшені побаченим.

 

Н. КАБАЧЕВСЬКА, заступник директора з НВР і соціальних питань та кадрів Житомирського УВП УТОГ

 газета Наше Життя

Незабутня мандрівка в Межигір’я

2017-02-12
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-02/1486555665_mezhigore.jpg

Працівники Житомирського учбово-виробничого підприємства давно мріяли побувати в Межигір’ї. Минулого, 2016 року, ця мрія здійснилася, і побачене там справило на всіх велике враження.

газета Наше Життя