Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

В гостях у «1+1»

Для вихованців Київського навчально-реабілітаційного центру № 6 для дітей з розладами слуху та мовлення (так зараз називається спецшкола-інтернат № 6) нещодавно, наприкінці листопада, відбулася чудо-екскурсія до святая святих — за лаштунки телеканалу «1+1».

 

Глухі діти мали можливість побачити, як і де готуються телепрограми, як проходять зйомки ефірів, поспілкуватися з журналістами, телеведучими, зокрема з ведучою новин Аллою Мазур. Побачене справило на них величезне враження. Але від цієї зустрічі залишилися особливі емоції й у працівників телеканалу «1+1». Ось як про свої враження від спілкування з нечуючими дітьми написала на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» Алла Мазур:

 

«Вони як пташенята: спочатку трохи насторожені, тримаються гуртом... — пише Алла Мазур. — А потім — легко втягуються в гру «в телебачення» і відкриваються. Звичайні діти, яким дуже цікаво побачити себе в моніторі. Зрозуміти, як тут все працює. І зробити селфі в студії — як же без нього? У них купа талантів: зворушливо співають і веселять байками. Тільки от мова у них особлива. І ти зовсім забуваєш, що їхній світ — трохи інший. Бо їм цей світ складніше почути.

 

Тетяна Радченко — наш чудовий перекладач жестової мови, привела на екскурсію в «1+1» своїх вихованців з реабілітаційного центру для дітей з порушеннями слуху. І дві години спілкування з ними — одне з найбільших моїх відкриттів останнього часу. Бо побачила покоління особливе. Яке не шукає співчуття. А шукає шанс і можливості. Ми розказували їм секрети телебачення, вони — вчили нас жестової мови. І зразу цікавились: а чи можна створити свою телепрограму, або навіть цілу телестудію тільки жестовою мовою? Вони вільні, розкуті й не бояться мріяти. Їм пощастило з мудрими дорослими поряд, які не підрізають крила цих мрій. Вони готові самі підтримати інших і привезли власноруч зроблені обереги — ляльки-мотанки, для наших фронтових кореспондентів. І я вірю: це покоління обов’язково знайде себе в новому світі. Не даремно ж ми наостанок сказали жестовою мовою один одному: «Можливо — все!».

 

 

До речі, на офіційному сайті телеканалу «1+1», у зручний для себе час, всі нечуючі можуть переглядати онлайн-новини з перекладом на жестову мову, який здійснюють досвідчені перекладачі ЖМ — Тетяна Радченко та Людмила Руденко.

 

За матеріалами ЗМІ підготувала М. АНДРІЄНКО.газета Наше Життя

В гостях у «1+1»

2016-12-21
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-12/1481644396_15168879.jpg

Для вихованців Київського навчально-реабілітаційного центру № 6 для дітей з розладами слуху та мовлення (так зараз називається спецшкола-інтернат № 6) нещодавно, наприкінці листопада, відбулася чудо-екскурсія до святая святих — за лаштунки телеканалу «1+1».

газета Наше Життя