Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Згадують з вдячністю

Оригінально відсвяткувала День незалежності родина заступника директора з НВР Бродівського МП «Явір» УТОГ Оксани Григорівни Боровець. Вони з чоловіком організували відпочинок на природі для молодих працівників підприємства, які є сиротами. Свіжоприготовлений шашлик та смачна їжа були приємним задоволенням для тих, хто зібрався на цей відпочинок. Ігри та конкурси додавали позитиву, свіже повітря в лісі та чудова погода надихали на активність. Тому ніхто не залишився незадоволеним.

 

Такі зустрічі з нечуючими сиротами стали вже традиційними. Неодноразово вони збиралися і в гуртожитку, і виїжджали на відпочинок у розважальний центр. З вдячністю згадують хлопці ці події, адже це корисно й цікаво проведений час, а ще кожен отримує увагу, якої потребує кожна людина — незалежно від віку та статусу.

 

 

 

 

Не залишились без уваги й інші працівники підприємства. Для всіх, хто мав бажання, до Дня незалежності була організована екскурсія до військової частини. Вони мали можливість своїми руками потримати зброю, приміряти бронежилет та каску. Вразили  всіх дисципліна та порядок, який царили в казармі. Побували й на спортивному майданчику, де наші захисники проходять фізичну підготовку. Але не всі двері військової частини були для нас відкрити: це й зрозуміло — військова таємниця. Попри те, що ми не про все дізналися і не все нам розповіли, серце наповнив спокій — не перевелись ще справжні чоловіки на українській землі!

 

Н. ЖОЛУДЄВА, перекладач Золочівської ТО УТОГ.газета Наше Життя

Згадують з вдячністю

2016-10-30
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-10/1476971903_p9131193.jpg

Оригінально відсвяткувала День незалежності родина заступника директора з НВР Бродівського МП «Явір» УТОГ Оксани Григорівни Боровець.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ