Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Про літній настрій у Херсоні восени

Хоч літні канікули вже минули й у свої права повністю вступила осінь, сам літній настрій залишився. Принаймні у тих, хто був присутнім на одному дуже особ­ливому заході…

 

11 вересня 2016 року на водній спортивно-реабілітаційній базі «Інваспорт» відбулися вже традиційні спортивні змагання серед найактивніших сімей «Тато, мама, я — спортивна сім’я». Основною метою заходу є формування родинних традицій, спонукання батьків особистим прикладом заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Вдало обране місце проведення заходу дало можливість запросити численних уболівальників. «Тато, мама, я — спортивна сім’я» — подія не стільки спортивна, скільки сімейно-розважальна, якщо брати до уваги те, скільки веселощів та позитивних емоцій вона викликала й у учасників, і в уболівальників. Ще під час знайомства суддів та вболівальників з командами стало зрозуміло, що боротьба буде запеклою: так завзято учасники представляли себе. Отже, це були чотири сім’ї: «Коні» (сім’я Шелудько), «Дружба» (Ніколаєвські), «Сонце» (Щербань) та «Сила» (Черепащук). Після вступної частини (ознайомлення з програмою змагань та «Візитка») всі сім’ї одразу кинулися в «бій». Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості фізично конкурси з комбінаціями бігу, катання, стрибків. Учасники змогли проявити не тільки свої спортивні навички, але й продемонструвати здатність логічно мислити (наприклад, у конкурсі зі складання каміння в ємність у воді).

 

Програма змагання складалася аж з п’ятнадцяти (!) конкурсів: «Перегони повітряних кульок», «Космічний політ», «Комбінована естафета», «Не впусти м’яча», «Сімейний волейбол», «Сімейний ланцюг» та ін. Всі етапи цього захоплюючого змагання проходили в по-справжньому напруженій боротьбі. Вболівальники та глядачі стежили за перебігом подій і дуже «голосно» переживали за всі команди.

 

 

 

 

За результатами цікавої, захопливої та веселої боротьби четвірка сімей розташувалася таким чином: І місце — сім’я Шелудько, ІІ місце — сім’я Черепащуків, ІІІ місце ­ сім’я Щербань, ІV місце — сім’я Ніколаєвських. Переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами та подарунками від обласної організації УТОГ. Висловлюємо велику подяку тренеру-викладачу ДЮСШІ О.Л. Лободі за допомогу в організації заходу, членам правління Херсонської ТО УТОГ Т.В. Паламарчук, І.І. Присяжнюк та С.А. Кайдаш — за суддівство, голові Херсонської облорганізації УТОГ Г.М. Фоміну — за надання призів учасникам, начальнику ХРЦ «Інваспорт» — за дозвіл на проведення заходу на території водної спортивно-реабілітаційної бази.

 

Інформація Херсонської ТО УТОГ.

 газета Наше Життя

Про літній настрій у Херсоні восени

2016-10-07
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-10/1475584236_image013.jpg

Хоч літні канікули вже минули й у свої права повністю вступила осінь, сам літній настрій залишився. Принаймні у тих, хто був присутнім на одному дуже особ­ливому заході…

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ