Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Це і є моя Україна!»

Під такою назвою до 25-­ї річниці Незалежності України у Кам’янець-Подільській ТО УТОГ була проведена спортивно-розважальна програма за участю членів міської та сільської первинних організацій УТОГ і працівників місцевого УВП УТОГ.

 

Згідно з планом культурно-масової роботи ці заходи відбулися під час триденного відпочинку на природі у селі Рогізна Кам’янець-Подільського району, що в 40 кілометрах від міста. Тут дуже гарний краєвид: ліс, гори, річка Дністер — тихо і затишно, як у раю.

Спортивно-розважальна програма була розділена на два конкурси: спортивно-оздоровчий та на кращого рибалку.

 

 

Під час спортивно-оздоровчого конкурсу без попередньої підготовки учасників було сформовано 4 команди: «Орел» (капітан команди —Женя Дзюбінський); «Палатка» (капітан — Асіят Лагутіна); «Райдуга» (Таня Дзюбінська); «Сом» (Саша Просвітлюк). За програмою потрібно було придумати назву команди і обрати капітана; поборотись за звання найкмітливішої команди (принести відро води з річки, надути кульку, заповнити її водою, потрапити нею у ціль); виконати завдання на витривалість (стрибки в мішку); визначитись, хто найуважніший читач газети, знайшовши в ній відповідну фразу; продемонструвати свою фантазію (зробити панамку з газети); поборотись за звання найсильнішої команди у перетягуванні канату; якісно й швидко почистити рибу у конкурсі кухарів; на ходу придумати номер художньої самодіяльності у конкурсі талантів.

 

 

За рішенням журі перемогу у всіх конкурсах отримала команда «Орел», яка набрала 102 бали, у команди «Сом» — 98 балів, у команд «Палатка» і «Райдуга» — по 94 бали.

Всі учасники спортивно-оздоровчого конкурсу отримали подарунки.

Також були підбиті підсумки конкурсу «Кращий риболов».

Перше місце посів Женя Дзюбінський, друге — Саша Просвітлюк, третє — Руслан Вергелес. Переможці отримали медалі. Решті рибалок, на жаль, у цей день з «полюванням» не пощастило.

Крім цього, голова районної первинної організації УТОГ, він же капітан команди «Орел» та переможець конкурсу «Кращий рибалка» — Женя Дзюбінський, отримав відзнаку Хмельницької обласної організації УТОГ «Кращий активіст» та грошову премію.

 

 

Глиняний горщик у подарунок отримала головний кухар нашого табору — Асіят Лагутіна, яка протягом трьох днів забезпечувала всіх учасників спортивно-розважальної програми смачною та здоровою їжею. В меню нашої польової кухні були: рибна юшка, різноманітні канапки, шашлики по-подільськи, пшоняна каша по-козацьки, риба запечена на багатті, овочі, фрукти та навіть запашна кава!

За три дні, проведенні далеко за міс­том, ми всі добре відпочили, набралися сил, провели різноманітні рухливі ігри та конкурси й з насолодою дихали свіжим гірським повітрям.

 

Фінансову допомогу для проведення спортивно-розважальної програми надали: профспілковий комітет УВП УТОГ (голова — Валентина Носарєва), приватний підприємець Дмитро Ведерников та самі учасники спортивно-розважальної програми «Це і є моя Україна»!

 

М. БОЙЧУК, голова молодіжного об’єднання «Дружба».

 газета Наше Життя

«Це і є моя Україна!»

2016-09-06
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-09/1472722242_image-8.jpg

Під такою назвою до 25-­ї річниці Незалежності України у Кам’янець-Подільській ТО УТОГ була проведена спортивно-розважальна програма за участю членів міської та сільської первинних організацій УТОГ і працівників місцевого УВП УТОГ.

 

газета Наше Життя