Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

До історичних пам’яток Вінниці

Полтавська облорганізація УТОГ організувала екскурсійну поїздку групи нечуючих для ознайомлення з історичними місцями Вінниці.

 

Дощова погода не зіпсувала піднесений настрій учасників  поїздки. Чимало цікавого дізналися  члени УТОГ. Було заплановано відвідати історичні місця Вінниці, а саме:  Вороновицький музей історії авіації та космонавтики України та Музей кобзарського мистецтва; Національний музей — садибу відомого хірурга М.І. Пирогова та його усипальницю з тілом; бункер ставки «Вервольф», де перебував Гітлер у 1942 році.

Завдяки гостинності та допомозі Він­ницької облорганізації  УТОГ (голова Г.В. Дяченко та перекладач ЖМ М.А. Нікітіна) ми мали змогу відвідати всі заплановані історичні місця. Екскурсоводи були дуже привітні та доброзичливі, а переклад здійснювала перекладач­дактилолог Полтавської облорганізації УТОГ Світлана Баклицька.

Під враженням від побаченого і почутого поїхали до Вінницької облорганізації УТОГ, де відбулася зустріч з колективом. Провели також невелику зустріч з нечуючими м. Вінниця.

А на завершення була екскурсія по місту та спілкування зі членами УТОГ. Відвідали ми й мальовничий  вечірній фонтан.

Ми щиро подякували голові Г.В. Дяченко та її колегам за гостинність. Дуже вдячні Галині Василівні, що зуміла домовитись з адміністрацією музеїв про безкоштовне відвідання.

 

Вінниця проводжала нас сонячними променями та душевним теплом, яке ще довго буде нас зігрівати.

 

Л. УСЕНКО, голова Полтавської облорганізації УТОГ.

 газета Наше Життя

До історичних пам’яток Вінниці

2016-08-06
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-08/medium/1470301577_img_3745.jpg

Полтавська облорганізація УТОГ організувала екскурсійну поїздку групи нечуючих для ознайомлення з історичними місцями Вінниці.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ