Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Хресна дорога» для нечуючих людей

17 квітня 2016 року, недільним над­вечір’ям, у дворі Івано­-Франківського УВП УТОГ та житлового будинку поруч відбулося театралізоване дійство «Хресної дороги» за участю священнослужителів та семінаристів греко­католицької духовної семінарії міста, які прибули на запрошення директора підприємства — І.М. Остяка.

 

Вперше в історії Івано­Франківського УВП УТОГ театралізовану виставу супроводжувала перекладач жестової мови підприємства К.М. Кажукало.

Подивитися на цю важливу подію прийшло багато нечуючих міс­та Івано­-Франківська — пенсіонерів, працівників підприємства, мешканців навколишніх житлових будинків. І всі вони прийшли із своїми дітьми, онуками та родичами.

 

Сцени чотирнадцяти стацій «Хресної дороги» актори­аматори показали настільки реалістично, що глядачі  плакали, переживали  та співчували, побачивши всі страждання, які Ісус Христос зносив перед смертю на горі Голгофі. Він зазнав немилосердного бичування, жорстокого розп’яття і страдницької смерті на Хресті.

 

Дійство закінчилось загальною молитвою, яка линула високо до небес. І кожен, повертаючись додому, задумався над своїм життям, своїми вчинками та зробив відповідні висновки.

 

О. КУРИЛІВ, заступник директора Івано­-Франківського УВП УТОГ

з навчально­виховної роботи, соціальних питань та кадрів.

 газета Наше Життя

«Хресна дорога» для нечуючих людей

2016-05-14
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-05/1462864799_dsc03096.jpg

17 квітня 2016 року, недільним над­вечір’ям, у дворі Івано-­Франківського УВП УТОГ та житлового будинку поруч відбулося театралізоване дійство «Хресної дороги» за участю священнослужителів та семінаристів греко­католицької духовної семінарії міста, які прибули на запрошення директора підприємства — І.М. Остяка.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ