Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Кияни з вадами слуху відсвяткували Масляну в галереї «Соборна»

У прощену неділю галерея «Соборна» зібрала під своїм дахом чи не найбільше гостей за всі часи.

Багатьом відомо, що Масляну святкують тут душевно й весело. Цей рік не став виключенням.

 

 

На по-сімейному тепле свято завітали родини з нечуючими та слабочуючими дітками, що відвідують тут недільну школу «Чути серцем». Зрозуміло, що всі чекали від цього дня веселого дружнього спілкування, частування та розваг. Організаторам свята вдалося реалізувати побажання дорогих гостей, а в чомусь і перевершити їхні сподівання.

 

 

Гостинна зала галереї «Соборна» розділилася на «сектори за інтересами»: водночас з’явилися веселі куточки, у яких улюблені дітьми педагоги та волонтери проводили цікаві конкурси й ігротеки, а також спортивні змагання для активних і грайливих нечуючих юних гостей. Для тих діток, що зазвичай не приймають участі у рухливих іграх через ДЦП, був підготований справжній сюрприз. Їх чемно запросили зайняти місця у глядацькій залі та переглянути прекрасний концерт, на якому виступали нечуючі старшокласники недільної школи «Чути серцем», під керівництвом чарівної і талановитої Марини Паніван.

Енергійний танець і жестова пісня викликали неабияке задоволення особливих глядачів. Варто зазначити, що підхід пані Марини до її відповідальної  роботи, високий рівень педагогічної майстерності, який дівчина намагається тримати, а по суті особисте її ставлення до нелегкої, але такої важливої справи у значній мірі підзарядили ентузіазм інших волонтерів та викладачів, які також вкладають душу й сили у роботу з нечуючими дітьми.

 

 

У важливі першідні Великого посту, коли всі розваги, сміх та ігри залишилися у спогадах на досить довгий період,  душа вимагає тиші й осмислення пройденого шляху. На кожного з нас чекає сувороий аналіз дій, думок та слів. Ця робота над помилками повинна бути зроблена ретельно й відповідально.Тоді ми зможемо сподіватися, що на проораний грунт наших сердець Господь милостиво посіє насіння душекорисних думок, які проростатимуть у справи добра і милосердя, любові до ближніх. У результаті цієї важливої роботи над собою колективне серце «Соборної» зросте та дасть врожай нових проектів, закликаних зігріти серця дітей та дорослих, що приходять сюди за теплом.

 

 

Автор О. Полякова.газета Наше Життя

Кияни з вадами слуху відсвяткували Масляну в галереї «Соборна»

2016-03-28
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-03/1458750922_12804769_972685716111988_6998467004672571173_n.jpg

У прощену неділю галерея «Соборна» зібрала під своїм дахом чи не найбільше гостей за всі часи.

Багатьом відомо, що Масляну святкують тут душевно й весело. Цей рік не став виключенням.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ