Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Незабутня подорож до Одеси

У кінці минулого року православна община нечуючих міста Киева відвідала місто-­герой Одесу.

 

 

Приводом для цього послужило запрошення до спільної молитви на святковій літургії з перекладом на жестову мову, присвяченій другій річниці заснування общини нечуючих людей при Одеському храмі на честь ікони Божої матері «Споручниця грішних».

До Одеси завітали гості з Кишинева (Молдова), Херсона, Києва.

 

 

 

 

 

Після молитви на Божественній літургії гостей запросили до паломницької частини святкового дня. Спершу їх познайомили з історією Свято­-Архангело­-Михайлівського жіночого монастиря та з експозицією музею «Православна Одеса». Далі всі вирушили до Спасо­-Преображенського кафедрального собору, де приклонилися до чудотворної ікони Плащаниці Пресвятої Богородиці, що прибула з Єрусалиму, та отримати благословення блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, який того дня перебував в Одесі.

 

 

 

 

На заключній частині зустрічі всіх гостей запросили до аудиторії на перегляд відеоролика, відзнятого парафіянами про життя громади протягом двох років з дня заснування. З переглянутого було зрозуміло, що глухі парафіяни — дуже дружні та люблять паломницькі поїздки по святих місцях України. Вони також приїжджають помолитись та привітати з річницями заснування інші общини нечуючих людей з різних міст. Під час перегляду відеоролика, сім‘я перекладачів — Костянтина та Тетяни з трьома маленькими дітками, частувала всіх солодощами власного виробництва.

Бажаємо Одеській общині нечуючих людей процвітання та духовного збагачення.

 

Київська православна община нечуючих людей при Свято­Троїцькому Іонінському монастирі.

 газета Наше Життя

Незабутня подорож до Одеси

2016-03-27
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-03/1458461467_foto73o7141.jpg

У кінці минулого року православна община нечуючих міста Киева відвідала місто-­герой Одесу.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ