Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Разом з Центром «Надія»

В кінці минулого року о. Олегом Лазуркевичем — директором Центру душпастирства осіб з вадами слуху «Надія» було організовано три семінари та духовні науки.

 

 

Семінари проводились в Українському Католицькому Університеті за підтримки відділу соціальних питань Пат­ріаршої курії УГКЦ. Теми зустрічей: «Лідерство глухих у Церкві», «Бачення розвитку культури глухих у Церкві».

Протягом трьох субот глухі зі Львова, Коломиї, Дрогобича, Тернополя та Бродів мали змогу послухати лекції та взяти активну участь у спілкуванні, колективних змаганнях і конкурсах. Марта Сюсько провела інтерактивні заняття, що вплітались у розповідь про те, як співпрацювати у спільноті, передаючи свої вміння і навички іншим глухим. Наталя Бордун організувала ігри, що розвивають у осіб з порушеннями слуху мислення, дружбу, взаємну підтримку.

Молода майстриня і, воднораз, дуже талановита людина, — Таня Мірошник продемонструвала свої вироби: композиції з квітів, вишивки з бісеру, ниток.

Опісля конференцій у відпочинково­реколекційному будинку Львівської Архієпархії, що в Брюховичах, відбулися духовні науки. Проводив їх о. Олександр Михалусь. Цікаво було слухати його проповіді з поясненням основ християнської віри й моралі. Всі глухі слухачі взяли участь у процесі катехізацій. Священик не тільки доступно пояснював Слово Боже, а й просив нечуючих людей поділитись своїми думками.

Завжди з нами були перекладачі жес­тової мови: Софія Куба з Львівської обласної організації, Леся Овсяникова, яка представляла Дрогобицьку ТО УТОГ, і брат Олег Плішило — семінарист VI курсу Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

Усі глухі, які брали участь у семінарах та духовних вправах, від усього серця висловлюють вдячність тим, хто допомагав у проведенні цього дійства. Дякуємо за турботу і маємо надію на те, що з Божою допомогою ще неодноразово зустрінемося!

 

С. СЕМОЧКО, м. Львів.

 газета Наше Життя

Разом з Центром «Надія»

2016-03-13
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-03/medium/1457339684_dscn2951.jpg

В кінці минулого року о. Олегом Лазуркевичем — директором Центру душпастирства осіб з вадами слуху «Надія» було організовано три семінари та духовні науки.

 

газета Наше Життя