Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відпочинок для душі

Долаючи буденність та дбаючи про змістовний відпочинок для сімей нечуючих черкащан, проведено ряд цікавих заходів за допомогою християнської церкви.

 

 

Вперше такий захід відбувся у серпні минулого року. Це був безкоштовний християнський табір для нечуючих сімей, у якому відпочило 38 осіб. Його керівниками були нечуючий Едуард Перепелиця з дружиною.

У кінці травня 2015 року відбувся наступний захід, під час якого ми відвідали Уманський національний дендропарк «Софіївка». Наша група складалася з 16 осіб. Протягом двогодинної екскурсії ми дізналися про історію виникнення парку, побачили багато цікавого, створеного руками людей і природою, почули багато міфів та легенд. Наприкінці дня з приємною втомою та гарними враженнями повернулися додому.

Наступним був табір такого ж напрямку, який проходив з 6 по 16 серпня 2015 року. Особливість його полягала в тому, що в ньому взяли участь 65 осіб з різних куточків України: Канева, Кременчука, Харкова, Маріуполя, Києва, Кіровоградщини та місцеві жителі з Черкас.

Досить цікаво проходили Біблійні уроки, які проводили нечуючі з різних міст на такі теми: «Що таке любов», «Краса внутрішня та зовнішня», «Взаємовідносини чоловіка та дружини», «Початок мудрості — страх Божий», «Чи милосердна ти людина». Актуальною була й тема «Прощення в нашому житті». Адже практично не проходить і дня, щоб ми не чули про чергову історію зради, зруйнованих взаємовідносин.

У вільний час учасники табору мали можливість пограти в різні спортивно­оздоровчі ігри (естафети, конкурси, ігри на воді), поплавати на човнах та просто побути наодинці зі своїми думками.

Не забували і про тілесне підкріплення — чотириразове харчування.

Цікаво пройшов останній вечір, де кожен мав можливість показати свої здібності у піснях, декламації, сценках, пантомімі та конкурсах.

Вагомий внесок внесла Світлана Федун, художній керівник Черкаського ОБК УТОГ, яка організувала та провела естафети з дітками. Вона підготувала також малюнки­шаржі, героями яких стали учасники табору, що викликало їхнє захоплення та усмішки.

 

 

Літній табір завершився. Можна впевнено сказати, що абсолютно всі його учасники табору мали чудову можливість почерпнути щось нове для себе у духовному, моральному, виховному планах, що дає можливість покращити своє життя, налагодити взаємовідносини з людьми.

 

О. ПЕРЕПЕЛИЦЯ, перекладач­дактилолог Черкаської ТО УТОГ.

 газета Наше Життя

Відпочинок для душі

2015-11-01
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-10/1445848835_foto2.jpg

Долаючи буденність та дбаючи про змістовний відпочинок для сімей нечуючих черкащан, проведено ряд цікавих заходів за допомогою християнської церкви.

 

газета Наше Життя