Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Знайомство… зі страусами

Сумською обласною організацією УТОГ було заплановано ряд культурно-масових заходів, одним з яких була екскурсія на страусову ферму поблизу Сум, у с. Верхня Сироватка.

 


18 червня з подвір’я обласного Будинку культури УТОГ від’їхав комфортабельний автобус, в якому розмістилися 16 осіб, у тому числі і четверо дітей.
На території ферми нас зустріла гостинна господиня — Галина Дмитрівна, котра разом зі своїм чоловіком, Анатолієм Івановичем, доглядають за агротуристичним комплексом.
Галина Дмитрівна розповіла, що ферма була створена у 2009 році. Її головне направлення — це розведення австралійських і африканських страусів та інших екзотичних птахів. Дійсно, ми побачили декоративних курей, фазанів, казуарів, павичів, лелеку, а також маленьке оленятко. Страуси розгулювали по просторих вольєрах, а оленятко та лелека шмигали поміж нас, зовсім не боячись людей. Є тут ще невеликий басейн, де мешкає водяна черепаха.
Ми дізналися, що страус — найбільший птах, який нині мешкає на планеті. Їх висота сягає 2,7 метра, а вага — 160 кілограмів. Вони можуть досягти 60—70-річного віку.

 


Після завершення розповіді Галини Дмитрівни, ми самостійно обійшли весь агрокомплекс, фотографували тварин, годували страусів.
Нарешті, втомлені після пішої екскурсії, сіли відпочити. До речі, на території комплексу є всі умови для тих, хто полюбляє відпочинок на природі: бесідки, мангал, поряд невеличке озеро. Для дітей на обладнаному дитячому майданчику є карусель, гойдалка, батут, на яких і бавилася малеча.
Час екскурсії минув непомітно, всі були у захваті від побаченого. Ми сердечно подякували привітним господарям за цікаво проведений час.

 

Т. ЩЕРБАК, голова п/о УТОГ пенсіонерів Ковпаківського району.газета Наше Життя

Знайомство… зі страусами

2015-10-10
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-10/1443759357_image001.jpg

Сумською обласною організацією УТОГ було заплановано ряд культурно-масових заходів, одним з яких була екскурсія на страусову ферму поблизу Сум, у с. Верхня Сироватка.

 

газета Наше Життя