Реєстрація

Наше життя

Ми вірили в перемогу!

З 16 по 26 червня, в Миколаєві, відбулася ХХІІ спартакіада «Повір у себе» з легкої атлетики.

Івано-Франківську область представляли учні Калуської спецшколи для дітей зі зниженим слухом. Забігаючи наперед, скажу, що вони дуже добре виступили на таких відповідальних змаганнях.

Наша команда складалася як з молодших школярів, так і учнів старшої вікової групи. У старшій віковій групі Роман Лобанін посів 1 місце з бігу на 1 500 м. Також він став переможцем у змаганнях зі штовхання ядра з результатом 7 метрів. А ще Роман стрибнув у довжину з розбігу на 4 м 35 см і посів 3 місце.

Добре виступила і наша дівчина-красуня з старшої вікової групи — Роксана Стадник. Вона посіла 2 місце з бігу на 800 м і 3 місце — у штовханні ядра теж з результатом у 7 метрів.

А учень молодшої вікової групи Вадим Андрійчук метнув м’ячик на 31 м 11 см і став третім призером у цьому виді змагань.

Учнів нашої школи тренує тренер Івано-Франківської ОДЮСШ «Інваспорт» Б. Мороз. Діти його дуже люблять, і фінальним акордом його роботи є успішний виступ наших учнів на таких престижних і відповідальних спортивних змаганнях.

І. КАЧАК, учитель фізичної культури Калуської спецшколи для дітей зі зниженим слухом.