Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Рибалка між двома знаменними датами

Між двома датами, яким був присвячений цей захід, пролягло ціле літо — неспокійне, буремне й тривожне. Першою датою стала 81 річниця з дня створення Українського товариства глухих, а другою — Міжнародний день глухих. Як би там не було, у Бориспільській міжрайонній ТО УТОГ вирішили ще раз нагадати всім про ці знаменні дати й урізноманітнити дозвілля нечуючих, провівши змагання для нечуючих рибалок «Спортивна рибалка — 2014».

 

 

 

Враховуючи досвід проведення подібного заходу, який минулого року відбувся в с. Фарбоване Яготинського району, була здійснена велика підготовча робота. Перш за все, голова Бориспільської міжрайонної ТО УТОГ В.Г. Яковлєв отримав дозвіл та домовився про надання допомоги на проведення заходу з головою Яготинської ради С.В. Лисенком і його заступником — А.В. Саси. Завдяки цим домовленостям, нам було надано місце з чудовими краєвидами, а також автобус для перевезення учасників із залізничного вокзалу до місця дислокації.

 

 

І ось, в передостанній літний ранок — 30 серпня, учасники дводенного спортивно-розважального заходу «Спортивна рибалка — 2014», у піднесеному настрої ступили на піщаний берег річки Супій в селі Засупоївка, що знаходиться недалеко від м. Яготин. Після тижневих дощів погода була шикарною — яскраво світило тепле сонечко, а краса довколишньої природи милувала око.

За звання найкращого рибалки приїхали поборотись 25 учасників з лівобережних районів Київської області, а також зі столиці. Дуже було шкода, що, незважаючи на наші запрошення, у заході не змогли взяти участь риболови з правобережної частини Київщини.

Голова сільської ради с. Засупоївка — В.В. Бондаренко, незважаючи на вихідний день, знайшов час для зустрічі з нечуючими рибалками і надав допомогу в організації цього заходу.

 

 

 

Змагання проходило в 2 етапи, вранці кожного з двох днів змагань, по 3—4 години на кожен етап, з розділенням на дві групи за видом ловлі: на поплавочну та на спінінгову вудочки, оскільки поплавочна вудочка призначена для ловлі «мирної» риби (короп, карась, плотва), а спінінг — для ловлі хижаків (щука, судак, окунь, сом). Та й техніка ловлі різна. Учасники старались побільше наловити риби, але фортуна зі всіма шуткувала (про результати повідомимо трохи пізніше).

Як відомо, «голод не тітка: пиріжка не дасть», тому чарівні вболівальниці — Лідія Восколович

(смт. Згурівка), Лариса Івченко (смт. Баришівка), Галина Кушнірук (м. Бориспіль), Тетяна Кост­риця (м. Яготин) та перекладач жестової мови Ірина Сколотова з Києва, взяли на себе роль польових куховарів: годували учасників смачними стравами — рибацькою юшкою, коропом на грилі, солдатською пшоняною кашею і, звичайно, шашликами.

Після кожного етапу риболовлі були посиденьки, які розбавлялись веселими анекдотами, цікавими пантомімами від В.О. Шахова і Ю.В. Корнієнко, танцями під музику.

 

 

 

Справжнім сюрпризом для учасників був приїзд на другий день голови Київської організації УТОГ М. М. Левицького для участі у 2 турі.

Непомітно сплив час, і настав урочистий момент підбиття підсумків. Голова Київської організації УТОГ М.М. Левицький та голова Бориспільської ТО УТОГ В.Г. Яковлєв вручили грамоти, кубки та грошові премії переможцям, а за найбільшу рибину учасники отримали грамоти та статуетки.

В ловлі спінінгом переможцями стали броварчани : 1 місце — В.В. Чередников, 2 місце — В.П. Кріль, 3 місце — В.М. Каушнян.

В ловлі поплавочною вудкою призові місця зайняли знову броварчани: 1 місце — А.І. Сидоренко; 2 місце — Н. В. Матузка; 3 місце — В.І. Конопля.

За найбільшу рибину нагороду отримали: А.М. Середа (Переяслав-Хмельницький), В.І. Конопля (м. Бровари) та В.В. Чередников (м. Бровари).

Не залишились поза увагою і вболівальниці, які годували учасників смачними стравами, а також найстарший учасник — В.О. Шахов. Усі вони, за ініціативою голови Київської організації УТОГ М.М. Левицького, отримали сувеніри.

 

Призери «Спортивної ловлі» (зліва направо):

ловля поплавочною вудочкою — В.І. Конопля (3 місце),

Н.В. Матузка (2 місце), А.І. Сидоренко (1 місце);

ловля спінінгом —  В.В. Чередников (1 місце),

В.П. Кріль (2 місце), В.М. Каушнян (3 місце.) 

 

Крім того, всім учасникам були вручені пам’ятні сувеніри від керівництва Бориспільської міжрайонної ТО УТОГ.

Учасники заходу звернулись до голови В.Г. Яковлєва з проханням організувати у Броварському районі наступну «Спортивну рибалку». На що було дано завірення, що будуть проведені переговори з адміністрацією району, а за підсумками цих переговорів всіх буде повідомлено.

До нових зустрічей! До нових знайомств!

 

Т. КОРНІЄНКО, перекладач жестової

мови Бориспільської міжрайонної ТО УТОГ.газета Наше Життя

Рибалка між двома знаменними датами

2014-09-24
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-09/1411374942_pic_0010_.jpg

Між двома датами, яким був присвячений цей захід, пролягло ціле літо — неспокійне, буремне й тривожне. Першою датою стала 81 річниця з дня створення Українського товариства глухих, а другою — Міжнародний день глухих. Як би там не було, у Бориспільській міжрайонній ТО УТОГ вирішили ще раз нагадати всім про ці знаменні дати й урізноманітнити дозвілля нечуючих, провівши змагання для нечуючих рибалок «Спортивна рибалка — 2014».

газета Наше Життя