Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Перші серед рівних

Спритні, швидкі, сильні, кмітливі, розумні та харизматичні хлопці та дівчата — ось хто брав участь у Херсонському обласному конкурсі «Ігри патріотів», проведеному 24 травня на водно-спортивній станції обласного центру «Інваспорт». Цей захід відбувся з нагоди 81-ї річниці з дня створення Українського товариства глухих та 69-ї річниці з дня створення Херсонської обласної організації УТОГ.

 

Привітання голови Херсонської обласної організації УТОГ Г.М. Фоміна.

 

Учасники розбилися на чотири команди по 5 осіб (3 хлопці та 2 дів­чини):

— «УТОГ» (Артем Сєров, Олександр Збрецький, Денис Баскаков, Ірина Таран, Наталя Ненько);

— «Пірати» (Мілана Ковальова, Іван Слюсаренко, Михайло Лисенко, Дмитро Яворський, Анастасія Тараненко);

— «Медколедж» (Артур Середа, Дмитро Покотило, Максим Коваленко, Ганна Сидоренко, Ольга Іванченко);

— «Херсон» (Костянтин Чуча, Олег Шейко, Руслан Сарапанюк, Наталя Урсуленко, Олена Туркова).

Кажуть, коли немає глядачів, не буде й вистави. Тож, окрім самих учасників, підтримати їх приїхало багато вболівальників з Херсона, Цюрупинська та Нової Каховки. У цілому, свідками такої події, як Херсонський обласний конкурс «Ігри патріотів», стало близько півсотні нечуючих.

Переправа на інший берег Дніп­ра почалася ще з самого ранку з набережної «Фрегату», адже жоден з ботів не міг умістити всіх одразу. Перше, що побачили «новоприбулі» — це мальовничий пісочно-зелений берег з пляжем, двома волейбольними і одним футбольним полем та прохолодним затінком під рядами розкішних дерев.

 

 

 

Конкурсна програма складалася з семи етапів. Традиційно все почалося з офіційного вишиковування учасників, урочистого привітання, представлення організаторами та членами журі порядку та правил змагань. Перед кожним конкурсом проводилося жеребкування між капітанами команд для визначення порядку участі.

Отже, перший конкурс «Візитка» представляв собою коротку презентацію капітаном назви команди, її складу та девізу.

Наступний, вже звичний конкурс «Снайпер», пройшов дуже динамічно, що порадувало палких вболівальників команд. Переможцями на даному етапі стали члени команди «УТОГ».

У «Конкурсі капітанів» необхідно було дати відповіді на три запитання, пов’язані з історією УТОГ та Всеукраїнського конкурсу «Ігри патріотів». Більш обізнаними за інші команди виявилися «Пірати».

«Естафета» — конкурс-відображення командного духу та злагодженості, що і показала команда «УТОГ».

Усі без винятку команди в «Конкурсі художньої самодіяльності» подарували членам журі та вболівальникам чудові емоції своїми цікавими та здебільшого комедійними мініатюрами, а особливо «Пірати» з мініатюрою «Зйомки фільму про Олімпійські ігри».

 

«Снайпер».

 

«Естафета».

 

«Півнячі бої».

 

«Спритні футболісти». Пенальті.

 

За одноголосним рішенням членів журі до звичної програми було додано 2 нових види конкурсів: «Півнячі бої» та «Спритні футболісти» (гра була настільки складна через скріп­лені ноги, що рахунок команд постійно був однаковим, тому призначали пенальті). Обидва конкурси вимагали від учасників максимальної спритності та гарної координації. У цих двох змаганнях кращі результати показали дві команди — «Херсон» і «Медколедж».

За підсумками запек­лої боротьби за сумою здобутих балів команди розташувалися наступним чином:

 

І місце — «УТОГ», 580 балів;

ІІ місце — «Пірати», 540 балів;

ІІІ місце — «Медколедж», 530 балів;

ІV місце — «Херсон», 530 балів.

 

Команда «Медколедж» посіла вище місце, ніж «Херсон», незважаючи на однакову суму балів, але з огляду на те, що члени команди «Медколедж» були найспритнішими в конкурсі «Спритні футболісти» та другими в «Естафеті».

Тож ніхто не заперечував, що всі члени команди «УТОГ» у повному складі мають представити Херсонщину на Всеукраїнському конкурсі «Ігри патріотів».

Здоровій конкуренції, спортивному азарту та запальному настрою вболівальників не завадив навіть невеличкий дощ, як і не завадив він смакуванню шашликами в живописній місцевості.

 

Оголошення результатів конкурсу.

 

Звичайно, не були обділеними увагою і вболівальники: для них спеціально організували рухливі масові ігри та цікаві завдання, від яких залишилися веселі спогади та безліч фото на пам’ять. До того ж, на прохання чоловіків провели окремі змагання з футболу.

Проведений на «ура» Херсонський обласний конкурс «Ігри патріотів» в черговий раз довів усім, що є чудовим приводом для того, щоб зібратися колегам, давнім знайомим та друзям, позмагатися між собою, показати себе, поділитися останніми новинами з життя нечуючих, пригадати історію УТОГ та отримати від усього цього тільки найяскравіші позитивні емоції.

 

Інформація Херсонської ТО УТОГ.газета Наше Життя

Перші серед рівних

2014-06-27
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-06/1403860155_3_mini_.jpg

Спритні, швидкі, сильні, кмітливі, розумні та харизматичні хлопці та дівчата — ось хто брав участь у Херсонському обласному конкурсі «Ігри патріотів», проведеному 24 травня на водно-спортивній станції обласного центру «Інваспорт». Цей захід відбувся з нагоди 81-ї річниці з дня створення Українського товариства глухих та 69-ї річниці з дня створення Херсонської обласної організації УТОГ.

газета Наше Життя