Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

В УТОГ є справжні патріоти!

Як кажуть, хороше подобається всім, і його хочеться повторювати ще і ще. Так відбувається і з запровадженим в Українському товаристві глухих конкурсом «Ігри патріотів УТОГ». Спочатку він був маловідомим, проводився окремими областями, а згодом набув такої популярності, що участь в ньому беруть навіть команди з сусідніх країн.

 

 

Так і на Рівненщині — три попередні обласні конкурси «Ігор патріотів УТОГ» збирали більше глядачів, ніж учасників: то погода заважала, то особисті справи не дозволяли… Цього ж року Рівненська обласна організація спільно з Регіональним центром «Інваспорт», як кажуть, пішли ва-банк — вирішили організувати Ігри зовсім не так як раніше — не в самому Рівному, а на виїзді в іншу місцевість.

Що стало поштовхом — невідомо, але для участі у IV обласному конкурсі «Ігри патріотів УТОГ» зареєструвалося цілих п’ять повноцінних команд, включаючи і команду із КЗ «Острозька загальноосвітня школа-інтернат І—ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, де навчаються діти з порушеннями слуху.

А Ігри проводилися 18 травня 2014 року у мальовничій місцині, яка радувала око кожного своїми краєвидами, — на базі Дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Млинівського району, що розташована у смт. Млинів, на березі річки Іква.

 

 

Кожен, мабуть, знає, що для того, щоб добре провести будь-який масовий захід, потрібно ретельно здійснити організаційну роботу та гарно підготуватися. Що і було зроблено працівниками Рівненського БК УТОГ — зокрема, директором С.О. Василевичем, який до найменших дрібниць продумав усі конкурси, вміло підібрав завдання та реквізит, зумів так спрямувати процес усіх Ігор, щоб цікаво було всім — і учасникам, і вболівальникам. Окремі конкурсні завдання повторювали завдання Все­українського конкурсу «Ігри патріотів УТОГ», а деякі були унікальні й особливі. Все це разом створило атмосферу постійної і тривалої боротьби за перемогу.

Особливим моментом Ігор було й те, що в одній з команд — команді «Сокіл», брали участь дефлімпійці — Сергій Фролов та Василь Ажнюк. Ця особливість надала IV обласному конкурсу «Ігор патріотів УТОГ» інтригу, яка весь час тримала в напрузі і учасників, і вболівальників: хто ж сильніший і чи зможуть аматори перемогти професіоналів?

Програма конкурсу, як зазначено вище, була дуже насиченою і, навіть, за рішенням суддівської колегії, з неї було виключено декілька конкурсних завдань. А перемога, як примхлива красуня, прихилялася то до однієї команди, то до іншої. Недарма кажуть: талановита людина талановита у всьому. Це ще раз довела команда «Сокіл», яка на своєму прикладі показала, що дефлімпійці — не тільки спортсмени, а й творчі та цікаві люди, з яких варто брати приклад.

Проте здобути перемогу було не просто, адже багато залежало від злагодженості, кмітливості та винахідливості всіх учасників команди.

По завершенні всіх етапів конкурсу суддівська колегія засіла над підведенням підсумків, а учасники розташувалися на відпочинок. Хоча у повітрі витав аромат шашликів, які рум’янилися на мангалі, всі не зважали на це, а напружено очікували результатів. І ось нарешті надійшов сигнал про шикування для оголошення результатів змагань. Утомлені й розпашілі, але в гарному настрої, учасники дізналися про результати змагань:

  • І місце — «Сокіл»;
  • ІІ місце — «Посмішка»;
  • ІІІ місце — «Чемпіони»;
  • IV місце — «Острозькі олімпійці» та «Машина».

 

 

Результат був справедливим, і кожен погодився з ним, зауваживши свої помилки. Всі команди отримали грамоти та дипломи, а команда-переможець — перехідний кубок «Ігри патріотів УТОГ» та путівку на VII Всеукраїнський конкурс в «Одіссей» (виступити у фіналі «Ігор патріотів» зможуть всі учасники з «Сокола», за винятком дефлімпійців, які, згідно з Положенням, не можуть брати участь у Всеукраїнському конкурсі, але зобов’язані знайти собі гідну заміну з учасників інших команд).

 

 

По завершенні церемонії нагородження всі мали змогу врешті скуштувати шашлик, поспілкуватися та помилуватися чудовими крає­видами. Всім сподобалися Ігри та місце їх проведення, адже це була спортивна база, яка дозволила створити особливі умови для такого конкурсу, завдяки якому ми ще раз переконалися — в УТОГ є справжні патріоти.

 

Кореспондентський пункт Рівненської обласної організації УТОГ.газета Наше Життя

В УТОГ є справжні патріоти!

2014-06-08
Наш відпочинок / На дозвіллі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-06/1401958945_dsc01196_.jpg

Як кажуть, хороше подобається всім, і його хочеться повторювати ще і ще. Так відбувається і з запровадженим в Українському товаристві глухих конкурсом «Ігри патріотів УТОГ». Спочатку він був маловідомим, проводився окремими областями, а згодом набув такої популярності, що участь в ньому беруть навіть команди з сусідніх країн.

газета Наше Життя