Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Виростіть собі... щастя

Останнім часом у квіткових магази­нах можна побачити незвичайні зелені пагони зигзагоподібної форми різної ви­соти, з невеликим зеленим листям. За­з­вичай їх використовують у квіткових ком­позиціях, а іноді продають окремо як са­мостійну рослину. Ці екзотичного вигляду пагони любителі декоративних рослин та флористи називають «бамбуком щастя».

 

Багато людей, купуючи в магазинах такі паростки, навіть не підозрюють, що на­справді вони купують не бамбук, а драцену Сандеріана. Драцена отримала свою другу назву — «бамбук щастя», або «бамбук, що приносить удачу» — через зов­нішню схожість її пагонів зі справжнім бамбуком.

Чому ж ця рослина ще й «щаслива»? За кожною назвою, звичайно, стоїть якась історія. Бамбук є символом удачі в азіатській культурі вже понад 4000 років. За вченням фен-шуй, якщо ця рослина є у вашому домі, то вона, безперечно, принесе вам удачу й успіх. Звідси й назва — «щасливий бамбук».

I ось, нарешті, у вас вдома з’явилася драцена Сандеріана. Як же за нею догляда­ти, щоб рослина не загинула? Драцену можна вирощувати у воді, але для цього у воду необхідно додавати мінеральні добрива, інакше листя буде жовтіти. Дуже гарно драцена виглядатиме у прозорому посуді, наповненому кольоровим гідрогелем.

При великому бажанні драцену можна висадити в горщик з землею. В якості грун­ту можна використати будь-яку землю для квітів або спеціальну для драцени. В гор­щику не забудьте зробити хороший дренаж, поклавши на дно керамічну гальку. Пер­ший час квітку слід поливати частіше, щоб не ослабла коренева система. З часом маленький паросток стане справжнім деревом заввишки майже 70 см із прямосто­ячим стеблом і сіро-зеленим листям на верхівці.

«Бамбук щастя» особливо сприятливий у місці зберігання грошей.

Вирощування «щасливого бамбука» не лише привертає удачу, але й зберігає енер­гію Ци (термін вчення фен-шуй) у місцях з обмеженим доступом. Оскільки «бамбук щастя» підсилює потік позитивної енергії, корисно розміщувати його поряд з хвори­ми людьми для покращення здоров’я.

Вражаюча здатність цієї рослини — вона може рости практично в будь-яких умовах. Оскільки бамбук не вимагає прямого сонячного світла, ним можна чудово прикрасити ті місця будин­ку, які слід трохи «оживити». Ця рослина про­сто притягує світло, а разом з ним і позитив­ну енергію.

Купуючи «щасливий бамбук», пам’ятайте про важливість кількості стебел, оскільки різна їх кількість використовується для різних цілей:

 

2 — на кохання та шлюб;

3 — на щастя;

5 — на здоров’я;

8 — на багатство та достаток;

9 — на удачу та щастя.

 

У японській культурі бамбук уособлює розквіт, мир і довголіття. Крім того, він є сим­волом конфуціанського принципу синівської по­ваги до батьків. Бамбук, згідно з етикою дзен-буддизму, уособлює чоловічу волю та не­зламність, адже бамбук дуже міцний і не ла­мається. У зв’язку з цим, драцена дуже лю­бить чоловічі руки. Добре, якщо за рослиною буде доглядати чоловік або син. Це може піти їм на користь, тому що «бамбук щастя» у боргу не залишиться і щедро винагородить свого господаря щастям та удачею.

Якщо ж рослина захворіла (опало чи пожовтіло листя тощо), то швидше за все причина хвороби — не поганий догляд, а зміна енергетики в будинку. Давно поміче­но, що в оселі, де не вистачає любові, а суперечки стали постійним явищем, кімнатні рослини ростуть погано. У цьому випадку потрібно спробувати налагодити стосунки між членами родини — і квіти відразу оживуть.

 

Підготувала Л. КОЛОМІЄЦЬ.газета Наше Життя

Виростіть собі... щастя

2015-02-06
Наш відпочинок / Це цікаво https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-02/1423040130_bambuk.jpg

Останнім часом у квіткових магази­нах можна побачити незвичайні зелені пагони зигзагоподібної форми різної ви­соти, з невеликим зеленим листям. За­з­вичай їх використовують у квіткових ком­позиціях, а іноді продають окремо як са­мостійну рослину. Ці екзотичного вигляду пагони любителі декоративних рослин та флористи називають «бамбуком щастя».

газета Наше Життя