Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Передплата – 2020: «Живемо!»

Повідомлення про передплату на 2020 рік приходили, наче звістки про виконання плану чи збору врожаю: спочатку надійшла депеша від ДП «Преса», що у нас лише 1800 примірників, з них 72 – для Донецької та Луганської областей. Така низька цифра дуже засмутила…Але протягом тижня на початку нового року надійшло ще три повідомлення, у яких показник ставав все більше і більше. І от врешті остаточний підсумок на сьогодні — 2 846 примірників. Це на 151 більше, ніж було у січні минулого року. Отже, живемо!


Як і минулого року, подаємо відомості з передплати нашої газети на І і ІІ півріччя, а от порівнювати із загальною кількістю членів УТОГ не маємо змоги, бо немає ані людей, ані часу вираховувати порівняльні відсотки.

Отже, найліпші показники передплати на 2020 рік мають Житомирська обласна організація УТОГ (голова В.С. Дем’янчук) — 328 примірників газети протягом всього року, Полтавська облорганізація УТОГ (голова Л.В. Усенко) – 201 примірник газети у середньому на рік (у січні, листопаді і грудні – лише 76 і 69 примірників відповідно, а в середині року — до 299 примірників), Київська організація УТОГ (ще працював тоді М.М. Левицький) — 191 примірник у середньому протягом року. Щоправда, для Києва з його чисельністю членів УТОГ понад 3 тисячі осіб – це зовсім незначна цифра.

До речі, вираз «у середньому протягом року» означає, що в одному місяці може бути одна кількість передплатників по області, а в інші місяці – зовсім інша, тобто ця цифра «скаче» і вкрай нестабільна. Вона свідчить про те, що передплата здійснюється здебільшого на місяць-два, а не на весь рік.

Ми спитали у лідерів передплатної кампанії, завдяки чому вони змогли передплатити більше, ніж інші. В.С. Дем’янчук зазначив, що найбільшу кількість дали члени УТОГ, які мешкають в обласному центрі, – десь 100 примірників. Крім того, працівники облорганізаії і ТО УТОГ, розташованих в інших населених пунктах області, наполегливо і систематично працювали зі спонсорами — міською владою, депутатами, фондами тощо. І треба відзначити, що Валерій Станіславович спрямував роботу своїх підлеглих так, що загальна цифра з передплати по області вийшла стабільною протягом всього року — 328 примірників газети кожного місяця піде на Житомирщину!

За словами голови Полтавської облорганізації УТОГ Л.В. Усенка, головний секрет – у постійній роботі з Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю. Працівники УТОГ Полтавщини — від обласної організації до найменшого територіального осередку — не полінувалися зібрати документи членів УТОГ — інвалідів 1 та 2 групи, яким передплата здійснюється за рахунок ФСЗІ. Щоправда, у Фонді не вистачило коштів, щоб зробити передплату на весь рік, а лише на 9 місяців… Тому й «плаває» цифра: то менша, то більша, то знову мала.

«Середнячками» можна вважати Чернігівську, Сумську, Закарпатську, Івано-Франківську, Херсонську і Хмельницьку облорганізації УТОГ, у яких понад 100 примірників на область у середньому протягом року.

Всім їм – наша щира подяка!

Найгірші справи з передплатою знову в Одесі, де на понад 2 тисячі членів УТОГ немає й 30 передплатників... Поруч стоять Кропивницький, Черкаси й Миколаїв — менш як 50 примірників у середньому протягом усього року.

Решта обласних організацій мають показники від 50 до 100 примірників.

Як і минулого року, загалом по Товариству кількість передплатників складає десь близько 7% від загальної чисельності членів УТОГ.

Нагадуємо, що передплата триває і можна оформити її з будь-якого місяця.
Інформація «НЖ»газета Наше Життя

Передплата – 2020: «Живемо!»

2020-01-30
На злобу дня / З редакційної пошти https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-01/1580374831_podpiska.png Повідомлення про передплату на 2020 рік приходили, наче звістки про виконання плану чи збору врожаю: спочатку надійшла депеша від ДП «Преса», що у нас лише 1800 примірників, з них 72 – для Донецької та Луганської областей. Така низька цифра дуже засмутила…Але протягом тижня на початку нового року надійшло ще три повідомлення, у яких показник ставав все більше і більше. І от врешті остаточний підсумок на сьогодні — 2 846 примірників. Це на 151 більше, ніж було у січні минулого року. Отже, живемо!
газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ