Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Для надання допомоги глухим і створено наше Товариство - 2

Закінчення. Початок


КОЗЯТИНСЬКА ТО УТОГ

При проведенні культурно-масових за­ходів у Козятинській ТО УТОГ їх відвідують головним чином саме нечуючі з сільської місцевості. Актив ТО запрошує їх за допо­могою смс-повідомлень. Та й самі нечуючі майже про всі свої проблеми повідомля­ють працівників територіальної організації смс-ками. В селах нам допомагають вирі­шувати питання сільські, селищні голови, голови колективних сільськогосподарських підприємств (КСП). Ми тісно співпрацюємо з керівниками пенсійних фондів, управлінь праці і захисту населення у районах.

Хочемо розповісти про активістів нашої ТО, які мешкають у селах і постійно допо­магають у роботі нашої територіальної ор­ганізації УТОГ.

Микола Максимович РИМАРЧУК жи­ве в с. Садове Козятинського району. Піс­ля закінчення ПТУ в м. Кременчук 18 років пропрацював на Вінницькому підшипнико­вому заводі токарем, потім ще 25 років — у місцевому КСП. Тепер він пенсіонер, але на прохання підприємства працює і зараз.

Має ще й спеціальність столяра. Багато речей робить для своєї родини, для лю­дей — членів нашої організації. Так, для ТО УТОГ він зробив книжну шафу і лавочки для відпочинку.

Самотужки вивчив необхідну літературу по бджільництву і ось уже 10 років сам за­ймається бджілками. Має 12 вуликів і що­року качає смачнющий цілющий мед. Гар­ний сім’янин, має чудову дружину Євгенію Пилипівну, з якою виростили і вивчили на агронома сина Володимира.

У дружному колективі ТО УТОГ Миколу Максимовича цінують і поважають. У ре­монті ТО УТОГ, у різних заходах він завжди бере найактивнішу участь.

Євгенія Пилипівна РИМАРЧУК — член правління Козятинської ТО УТОГ, прожи­ває в с. Садове Козятинського району.

Дуже цікава, освічена, різностороння особистість. Після закінчення ПТУ у місті Красний Луч Луганської області все своє життя пропрацювала швачкою на Вінниць­кому УВП УТОГ. Після виходу на пенсію знайшла себе у вишивці (нитками і бісе­ром) картин, скатертин, рушників тощо. Її роботи постійно беруть участь у різнома­нітних виставках міста і району, на вистав­ках нашої ТО УТОГ. Євгенія Пилипівна лю­бить займатися домашнім господарством і вирощувати на присадибній ділянці різні овочеві культури. А ще хобі у нашої Євгенії Пилипівни — кулінарія. Любить знаходити нові рецепти (в інтернет і журналах). Потім приходить до нас та пригощає смаколика­ми всіх, хто є в ТО УТОГ. Всі з задоволен­ням куштують і дякують гарній господині.

Олег Сергійович ШЕВЧУК — член Козятинської ТО УТОГ, проживає в с. Козя­тин Козятинського району.

На початку 2017 року закінчив Вінницьке ПТУ «Поділля», за спеціальністю — плиточ­ник-облицювальник.

На сьогоднішній день працює у приват­ній будівельній фірмі.

Олег зі шкільної парти займається спор­том, він — учасник різних змагань, багатора­зовий чемпіон з греко-римської боротьби. Має грамоти, дипломи і медалі. Постійний учасник культмасових заходів у ТО УТОГ.

Валентин Юрійович БЕРНЕВЕК — член правління Козятинської ТО УТОГ, про­живає в с. Махнівка Козятинського району.

Свого часу закінчив Житомирський тех­нічний ліцей за спеціальністю електрика, а потім отримав спеціальність зубного техні­ка у Херсонському медичному училищі.

Cьогодні він працює на підприємстві «Агромаш» в с. Махнівка слюсарем. Керів­ництво «Агромашу» вважає його найкращим робітником на підприємстві, тому неоднора­зово нагороджувало грамотами і преміями.

На роботі його дуже цінують і поважають, навіть у вихідні, якщо виникає якась проблема — телефонують або приїжджають за ним, бо ніхто не справиться так, як він.

Валентин має гарну дружну сім’ю: дру­жину Оксану і двох діток — Діану та Вале­рія, а ще він — гарний товариш і взагалі чу­дова людина.

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА ТО УТОГ

У цій територіальній організації в сільській місцевості проживають 292 осіб, тобто 76% від загальної кількості (384) нечуючих. Це пе­реважно люди похилого віку і коли вони при­їжджають до Могилів-Подільського, то пра­цівники ТО стараються максимально вико­ристати час, надаючи їм необхідну допомогу.

Так, наприклад, Івану Івановичу Портею (с. Серебринець) у зв’язку з важкою хво­робою допомогли з госпіталізацією до Мо­гилів-Подільської районної лікарні.

Артем Михайлович Грачов (с. Григорів­ка) втратив паспорт і свідоцтво про на­родження. Працівники ТО доклали багато часу та зусиль, щоб поновити документи, зважаючи на те, що він народився в Росії. Ще йому допомогли оформити пенсію по втраті годувальника.

Ганні Іванівні Гайворонюк (с. Сказинці), після відвідин її вдома, допомогли оформи­ти пай на землю за заповітом.

Сергію Михайловичу Скоричу (с. Сере­брія) за допомогою перекладача жестової мови допомогли повернути його ноутбук піс­ля того, як Сергія було побито і пограбовано.

Оксану Василівну Пуздерко і Олександра Івановича Пуздерко (с. Підлісівка) працевлаштували до ПП «Кондитерський дім Ва­цак».

Така робота в цій ТО УТОГ проводить­ся постійно. Підтримується зв’язок з сіль­ськими радами, головами КСП.

Г. ДЯЧЕНКО,
голова Вінницької організації УТОГгазета Наше Життя

Для надання допомоги глухим і створено наше Товариство - 2

2017-10-24
На злобу дня / З редакційної пошти https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507889587_foto-1_-pozdnyakova-g_-v.jpg

У Вінницькій облорганізації УТОГ постійно проводиться робота з надання допомоги нечуючим, які проживають у сільській місцевості. (Закінчення)

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ