Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбулася зміна керівництва у Черкаській обласній організації УТОГ

Рішенням президії ЦП УТОГ, через звільнення за власним бажанням попереднього керівника Черкаської обласної організації УТОГ О.В. Карапась, виконувачем обов’язків голови цієї організації з 11 червня 2019 року до проведення звітно-виборної конференції призначена Ольга Леонідівна Петрова.


О.Л. Петрова народилася 26 квітня 1972 року в м. Феодосія (Автономна Республіка Крим), у родині службовців. У дитячому віці втратила слух. З 1976 до 1989 року навчалася у Феодосійській спецшколі, після закінчення якої отримала атестат з відзнакою.

Далі вступила до Херсонського медичного училища, яке закінчила з червоним дипломом у 1993 році і за розподілом працювала зубним техніком у стоматологічній поліклініці м. Сміла Черкаської області.

У травні 2002 року О.Л. Петрову було обрано головою Смілянської ТО УТОГ. У 2005 році вона заочно закінчила Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці, отримавши диплом молодшого юриста. Закінчила також Смілянський технікум харчових технологій за професією «Оператор комп’ютерного набору».

Брала активну участь у громадській роботі. Обиралася головою обласної ревізійної комісії УТОГ і делегатом з’їзду УТОГ.

З 2004 до 2011 року була лідером нечуючої молоді Черкаської області, входила до складу бюро Всеукраїнської ради молоді УТОГ.

У 2007 році О.Л. Петрова отримала відзнаку як найкращий голова ТО УТОГ. Наступного року з нагоди ювілею Товариства була нагороджена Почесною грамотою ЦП УТОГ.

Щиро бажаємо Ользі Леонідівні успіхів на новому місці роботи.
Інформація виконавчого апарату ЦП УТОГгазета Наше Життя

Відбулася зміна керівництва у Черкаській обласній організації УТОГ

2019-07-25
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-07/1563556660_petrova-olga-leondvna_.jpg Рішенням президії ЦП УТОГ, через звільнення за власним бажанням попереднього керівника Черкаської обласної організації УТОГ О.В. Карапась, виконувачем обов’язків голови цієї організації з 11 червня 2019 року до проведення звітно-виборної конференції призначена Ольга Леонідівна Петрова.

газета Наше Життя