Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Про стан справ на Херсонському УВП УТОГ

Широкому загалу членів УТОГ і читачів газети «Наше життя» добре відома ситуація на Херсонському УВП УТОГ, коли два роки тому за сприяння сторонніх осіб, які пообіцяли золоті гори, була спровокована кризова ситуація, яка призвела до зміни керівництва підприємства.


Через подальше погіршення результатів роботи цього УВП, стан справ на ньому не раз розглядався на президії ЦП УТОГ, але аналіз діяльнос­ті херсонців лише підтверджував негативні наслідки, до яких призвела криза 2017 року. Сьогодні трудовий колектив підприємства з надією на покращення сприйняв рішення президії ЦП УТОГ про повернення до керівництва підприємством А.М. Капустнікової. Це рішення на загальних зборах підприємства оголосила голова УТОГ І.І. Чепчина.

Сподіваємося, що вже найближчим часом Херсонське УВП УТОГ поверне втрачені позиції і посяде гідне місце серед підприємств Товариства.
Інформація виконавчого апарату ЦП УТОГгазета Наше Життя

Про стан справ на Херсонському УВП УТОГ

2019-07-23
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-07/1563556428_kapustnikova.jpg Широкому загалу членів УТОГ і читачів газети «Наше життя» добре відома ситуація на Херсонському УВП УТОГ, коли два роки тому за сприяння сторонніх осіб, які пообіцяли золоті гори, була спровокована кризова ситуація, яка призвела до зміни керівництва підприємства.

газета Наше Життя