Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбувся експериментальний прийом глухих у Пенсійному фонді України

У квітні цього року в соціальних мережах УТОГ було повідомлення про зустріч голови нашого Товариства І.І. Чепчиної із заступником голови правління Пенсійного фонду України Іриною Василівною Ковпашко.


Під час цієї зустрічі розглядалися питання доступності відділень ПФУ для осіб з порушеннями слуху і проблеми спілкування глухих відвідувачів зі спеціалістами Пенсійного фонду України.

З метою пошуку шляхів розв’язання цих питань заступник голови правління ПФУ І.В. Ковпашко запропонувала провести експериментальний прийом громадян з порушеннями слуху за участю перекладача жестової мови. Щира подяка їй за цю ідею!

Для відпрацювання взаємодії між спеціалістами ПФУ та особами з порушеннями слуху було запропоновано заздалегідь записатися на прийом до Пенсійного фонду України. Цей експеримент провели разом з Київською організацією УТОГ, спеціалісти якої сформували список з понад 10 членів УТОГ із зазначенням проблем, які потрібно вирішити кожному з них. Цей список передали спеціалістам ПФУ для опрацювання. Готуючись до зустрічі, вони запросили з районних відділень Фонду пенсійні справи всіх, хто подав заявку, ретельно переглянули кожну справу з урахуванням питань, які були зазначені членами УТОГ.

І от, нарешті, на 6 червня 2019 року призначено зустріч першої групи членів УТОГ у Громадській приймальні Пенсійного фонду України.

Прийом здійснювали начальник відділу з призначення пенсій ПФУ Людмила Василівна Коломієць та головний спеціаліст департаменту пенсійного забезпечення ПФУ Галина Василівна Резник.

Можна з впевненістю сказати, що всі члени УТОГ, які прийшли на цю зустріч, отримали вичерпні кваліфіковані консультації з тих питань, які їх хвилювали.

У спілкуванні їм допомагала з перекладом з/на жестову мову І.В. Татарінова.

Ще дві особи отримали консультації за допомогою відеозв’язку. Такий спосіб спілкування був для спеціалістів ПФУ новим і незвичним, а технічно цей зв’язок відбувався через смартфон І.В. Татарінової, яка й перекладала цю «віртуальну» розмову.

Є домовленість зі спеціалістами ПФУ про підготовку наступної зустрічі з членами УТОГ, які мають проб­леми з вирішенням питань у відділеннях Фонду.

Всім охочим отримати консультації у Пенсійному фонді України необхідно звертатися для подання заявки до Київської організації УТОГ.

Українське товариство глухих висловлює слова щирої подяки спеціалістам ПФУ Л.В. Коломієць та Г.В. Резник за надану ними допомогу, за доброту і терпіння, бажає успіху у подальшій реалізації започаткованої справи!
Інформація «НЖ»газета Наше Життя

Відбувся експериментальний прийом глухих у Пенсійному фонді України

2019-07-11
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-07/1562582637_img_20190606_104156.jpg У квітні цього року в соціальних мережах УТОГ було повідомлення про зустріч голови нашого Товариства І.І. Чепчиної із заступником голови правління Пенсійного фонду України Іриною Василівною Ковпашко.
газета Наше Життя