Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Про результати співпраці УТОГ з ТОВ «Технології для людей» у 2018 році


Одним із найбільш популярних напрямів діяльності Українського товариства глухих є надання послуг перекладача жестової мови.


Нагадуємо нашим читачам, що 19 червня 2018 року між ВГОІ «Українське товариство глухих» та ТОВ «Технології для людей» укладено договір, який передбачає співпрацю в наданні послуг з використанням мобільного додатку «Перекладач ЖМ». Особливість згаданого мобільного додатку — це можливість членам УТОГ цілодобово, протягом 7 днів на тиждень, у разі потреби, отримати допомогу перекладача жестової мови, в межах 10 безкоштовних хвилин на добу, за які сплачує УТОГ.

За результатами реалізації проекту співпраці за 6 місяців 2018 року було надано послугу перекладача жестової мови 4963 рази та сплачено з бюджету УТОГ 125918 гривень.

При цьому в усіх обласних організаціях УТОГ реалізовується проект «Сервіс-УТОГ», який є повністю БЕЗКОШТОВНИМ для членів УТОГ та працює в робочий час обласних організацій — з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 17:00 без жодних обмежень часу для вирішення питань звернення під час відеозв’язку.

Отримати допомогу у проекті «Сервіс-УТОГ» можуть усі члени УТОГ, незалежно від місця перебування на обліку, використовуючи на власних смартфонах, планшетах або комп’ютерах наступні програмні додатки з функцією відеозв’язку: Skype, Viber, Imo, Google Duo, WhatsApp, Telegram.

Координати для зв’язку з «Сервіс-УТОГ» у всіх областях можна знайти на сайті УТОГ, або за коротким пошуком у Skype, ввівши в пошуковому рядку слова «УТОГ Сервіс» та обравши відповідну організацію УТОГ.


УВАГА!
Кількість часу, за який сплачує УТОГ для членів Товариства, збільшена з 10 до 20 хвилин!
Інформація ВА ЦП УТОГгазета Наше Життя

Про результати співпраці УТОГ з ТОВ «Технології для людей» у 2018 році

2019-02-28
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/1509446462_1234.jpg Одним із найбільш популярних напрямів діяльності Українського товариства глухих є надання послуг перекладача жестової мови. Нагадуємо нашим читачам, що 19 червня 2018 року між ВГОІ «Українське товариство глухих» та ТОВ «Технології для людей» укладено договір, який передбачає співпрацю в наданні послуг з використанням мобільного додатку «Перекладач ЖМ». Особливість згаданого мобільного додатку...
газета Наше Життя