Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Погода у нашому домі

Вересень та початок жовтня подарували чернівчанам сонячну і по-літньому теплу погоду. В таку погоду і настрій хороший і робота спориться.


Тож в обласній організації та підвідомчих їй організаціях проводилися різноманітні заходи з організаційної та культурно-масової роботи. Погода дозволила провести всі заплановані збори в первинних організаціях УТОГ в сільській місцевості, здійснити ряд подвірних обходів як в місті, так і в селі, в результаті яких 10 членів УТОГ отримали матеріальну допомогу на придбання дров, теплого одягу, взуття та ліків. Завдяки взаємодії обласної організації УТОГ зі спонсорами та благодійниками 40 ветеранів УТОГ — самотніх, малозабезпечених та працівники регіональних підприємств УТОГ отримали овочі: картоплю, болгарський перець.

Все частіше члени УТОГ та діти з порушеннями слуху беруть участь у різноманітних заходах, які проводяться в місті. Так, 30 вересня у Чернівцях традиційно відбулися відкриті змагання «Буковинська миля», у рамках яких відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю та естафетні змагання серед школярів, а також масовий забіг всіх охочих, у якому взяли участь члени УТОГ та діти з порушеннями слуху — учні 2, 4 та 5 класів обласного навчально-реабілітаційного центру №1.

На початку жовтня місто Чернівці відзначило свою 610-ту річницю з дня першої писемної згадки про Чернівці. Вперше нечуючі мешканці міста змогли насолоджуватись урочистим дійством відкриття святкування за допомогою перекладачів жестової мови і разом з усіма присутніми біля міської ратуші виконати славнозвісну пісню «Червона рута», поспілкуватися з відомими людьми міста, відчути себе однією великою родиною зі спільними прагненнями та мріями. А вже пізніше, у Будинку культури УТОГ, вони брали участь у вечорі «Місто моєї любові» та відповідали на запитання вікторини «Чи знаєш ти своє рідне місто?».

Група членів обласної організації УТОГ (працівники Чернівецького УВП УТОГ, ВП «Черемош» УТОГ, активісти облорганізації) в кількості 40 осіб взяли участь у Всеукраїнському форумі «Право на життя» у м. Києві. Ця поїздка відбулася завдяки спільним зусиллям адміністрації регіональних підприємств та обласної організації УТОГ.

До Міжнародного дня глухих в обласному Будинку культури УТОГ проведено тематичний вечір «Хай любов’ю повниться світ», після проведення якого спонсор свята, член УТОГ Софія Сімак пригощала всіх присутніх солодощами та смаколиками.

Так, хорошими людьми та добрими справами повниться світ! А ще кажуть, що добрі люди довго живуть. Тож дякуємо благодійникам, які долучаються до наших справ, але не хочуть, щоб називали їх імена, бажаємо їм доброго здоров’я та довгих літ життя.

А ще гарна погода у рідному домі надає нам снаги для добрих справ.
В. ЗАГУТА, інструктор-методист у справах глухих Чернівецької обласної організації УТОГгазета Наше Життя

Погода у нашому домі

2018-11-05
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-11/medium/1541416797_bukovina2.jpg
Вересень та початок жовтня подарували чернівчанам сонячну і по-літньому теплу погоду. В таку погоду і настрій хороший і робота спориться.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ