Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Діджитал-майстерня* у Польщі для людей з порушеннями слуху

Підлітків віком від 16 до 18 років з порушеннями слуху, а також молодь, що цікавиться темою інклюзії, запрошують приєднатись до польсько-українського проекту «Крок вперед».

Якщо ти хочеш розвиватись, знаходити можливості, замість зводити бар’єри, своїм прикладом надихати інших — саме час зробити впевнений крок. Заповни анкету і вирушай з 3 до 11 жовтня до Польського містечка Огродзінец. Знайомся з однолітками! Досліджуй медіатехнології! Ставши частиною міжнародної команди, створюй унікальні меседжі, які почує суспільство!

Поїздку влаштовує Молодіжна організація «СТАН» спільно з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysow (Польща) та Мелітопольською гімназією № 19. Організатори проекту прагнуть з допомогою мультимедійного навчання згуртувати підлітків, які мають порушення слуху, з їхніми ровесниками і ровесницями.

Вього лиш за тиждень учасники та учасниці проекту навчаться використовувати медійні технології так, щоб завдяки ним долати бар’єри в спілкуванні. Поглянувши на цей світ через об’єктив камери, ти побачиш і зрозумієш, що деякі меседжі є цінними незалежно від того, як вони висловлені: вербально або невербально.

Тут на тебе чекають:

  • — досвід роботи в міжнародній українсько-польській команді;
  • — інтерактивні заняття в групах;
  • — серія майстерень, дискусій, презентацій;
  • — організація і проведення опитувань на вулицях Польщі;
  • — створення репортажів;
  • — підготовка прес-конференції і ще багато всього.

Усі події та матеріали в межах проекту готуватимуть самі підлітки, за потреби звертаючись до наставників і фахівців.

Понад тиждень молодь з України і Польщі житиме в Огродзінці — місті з тисячолітньою історією. І, звичайно, матиме нагоду побачити туристичні принади цього краю.

Щоб взяти участь у майстерні «Крок вперед!» заповніть анкету за посиланням (https://goo.gl/7k8JUn) до 10 вересня включно. Про результати відбору організатори сповістять не пізніше 12 вересня.

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано підліткам з порушеннями слуху, волонтерам і активістам, які працюють у напрямі інклюзії.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова. Витрати, пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України учасники та учасниці здійснюють власним коштом. Люди з інвалідністю також мають право просити про часткове повернення витрат та зменшення суми організаційного внеску. На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються кош­том організаторів. Організатори проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Нагадуємо, освітньо-інтеграційну подорож влаштовує Молодіжна організація «СТАН» у співпраці з Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysow (Польща) та Мелітопольською гімназією № 19.

Із 2014 року «СТАН» влаштовує освітньо-інтеграційні подорожі в Польщу задля створення нової діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних і соціальних категорій, а також залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасників попередніх поїздок надалі стали активніше брати участь в молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією «СТАН», знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.

Нагадуємо, візити є продовженням довготривалого проекту «Democracy Defenders», який реалізує організація «СТАН», за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Контактна особа: Марина Сєдова — 093-513-6347 odnolist@gmail.com

*Діджитал-майстерня — навчання стосовно використання цифрових технологій
Інф. «НЖ»газета Наше Життя

Діджитал-майстерня* у Польщі для людей з порушеннями слуху

2018-09-06
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-09/1536166631_polsha.jpg

Підлітків віком від 16 до 18 років з порушеннями слуху, а також молодь, що цікавиться темою інклюзії, запрошують приєднатись до польсько-українського проекту «Крок вперед».

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ