Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Чи бути електронній версії газети?

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ ГАЗЕТИ «НАШЕ ЖИТТЯ»!

Звертаємося до вашої колективної дум­ки за порадою: чи подавати нам документи на проведення роботи з передплати газе­ти на наступний, 2019 рік?

Чому виникло таке запитання? Причина проста — гроші. Минулого року ми не підня­ли видавничу вартість газети, залишивши її на рівні 2017 року, але «Укрпошта» свої та­рифи підняла, друкарня також. От і вийшло так, що ми через це отримали значно меншу суму від тієї, що мала надійти від переплати. Тираж газети на сьогодні ледь-ледь досяг­нув 4 тисяч примірників, а восени зазвичай він значно зменшується. І от у підсумку про­гнозується близько мільйона гривень збит­ку за цей рік. Щоб зменшити його, потрібно додатково у цьому році передплатити бо­дай ще 3 тисячі примірників, а у наступному році потрібно хоча б удвічі підняти вартість за передплату газети. Але чи реально здійс­нити у цьому році таку додаткову передпла­ту і чи готові наші читачі до того, що у 2019 році передплата на газету коштуватиме по­над 150 грн, а то й більше?

Який вихід пропонує керівництво УТОГ? Є думка у наступному, 2019 році відмови­тися від друку газети у паперовому вигля­ді, а перейти на електронний формат. Це дозволить зекономити чималі кошти Това­риства, які зараз сплачуються за друк, па­пір, доставку газети, послуги поштарів. На­томість з нового року читачі матимуть БЕЗ­КОШТОВНУ, КОЛЬОРОВУ, ЕЛЕКТРОННУ версію газети.

А як же бути тим, хто не має ще досту­пу до інтернету, або не вміє користуватися комп’ютерною технікою чи планшетами? Для них пропонуємо такий вихід: за їхніми заявками обласні та територіальні органі­зації будуть друкувати електронну газету у зменшеному паперовому вигляді (на папе­рі формату А4) і роздавати тим, хто ще не має доступу до електронної газети.

Влаштовує такий варіант передплатни­ків і працівників організацій УТОГ? Можли­во, у вас є кращі пропозиції?

Чекаємо ваших відгуків та пропозицій до 30 травня 2018 року, бо вже у червні нам необхідно подати документи на проведен­ня передплати на наступний рік.

Отже, думайте, розмірковуйте і повідом­те нам свою думку.
З повагою, редакція газети «Наше життя»
газета Наше Життя

Чи бути електронній версії газети?

2018-05-17
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-05/medium/1526480294_10150532_1015676118496812_2814552099062436188_n.jpg

Шановні читачі газети «Наше життя»! Звертаємося до вашої колективної думки за порадою: чи подавати нам документи на проведення роботи з передплати газети на наступний, 2019 рік?

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ