Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Всеукраїнський конкурс «Ерудит» відбудеться 13 квітня!


Міністерство освіти і науки України видало наказ про проведення Всеукраїн­ського конкурсу «Ерудит» серед учнів 12-х класів закладів освіти для дітей з порушеннями слуху (глухих та зі зниженим слухом) у 2018 році.


Зокрема, цим документом перед­бачено провести у 2018 році Всеукра­їнський конкурс «Ерудит» серед учнів 12-х класів закладів освіти для дітей з по­рушеннями слуху у два етапи:

  • І етап — шкільний — у термін з 26 лю­того до 21 березня;
  • ІІ етап — Всеукраїнський — 13 квітня.

Цим наказом затверджено також склад Всеукраїнського організаційного комітету конкурсу та склад журі II етапу конкурсу на чолі з головою УТОГ І.І. Чепчиною.

Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміні­страцій (далі — органи управління освітою) дору­чено забезпечити проведення І етапу конкурсу.

До 30 березня 2018 року органам управління освітою подати звіти про проведення І етапу та заявки на участь в II етапі конкурсу переможців, які посіли І місце в І етапі конкурсу, до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та Центрального правління Українського товариства глухих.

Державній науковій установі «Інститут мо­дернізації змісту освіти» (О.М. Спірін) доручено здійснити організаційно-методичне забезпечен­ня проведення конкурсу у 2018 навчальному ро­ці, забезпечити організацію та координацію його проведення; сформувати склад учасників II етапу конкурсу відповідно до поданих звітів про прове­дення І етапу та заявок на участь в II етапі конкур­су, поданих органами управління освітою.
Інф. «НЖ»
газета Наше Життя

Всеукраїнський конкурс «Ерудит» відбудеться 13 квітня!

2018-03-13
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-03/1520753446_erudit.jpg

Міністерство освіти і науки України видало наказ про проведення Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» серед учнів 12-х класів закладів освіти для дітей з порушеннями слуху (глухих та зі зниженим слухом) у 2018 році. Зокрема, цим документом передбачено провести у 2018 році Всеукраїнський конкурс «Ерудит» серед учнів 12-х класів закладів освіти для дітей з порушеннями слуху у два етапи:

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ