Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Лежачи на дивані, завжди легко вказувати

Ситуація, що склалася нещодавно на Херсонському УВП, знайшла бурхливе продовження в соцмережах і не тільки, і показала, наскільки люди звикли брати, не віддаючи, вимагати, не роблячи нічого натомість, і засуджувати, не знаючи всієї суті.

Шкода, мені, як сучасній людині, не обійтися без соцмереж, без відстежен­ня останніх новин і подій, перегляду різ­них відеороликів тощо. Але, коли бачиш, до якого рівня опускаються деякі активні користувачі, коментуючи направо і налі­во те, чого не знають, незаслужено зви­нувачуючи або, ще гірше, ображаючи гід­них людей, так і хочеться закрити ноут­бук, укутатися в ковдру і викинути з голо­ви думку: «Та що ж це таке?! ». Бо сумно бачити, як деградують деякі представни­ки нашого Товариства (відокремлювати їх в окрему групу не бачу сенсу — незва­жаючи на розбіжності, УТОГ залишається спільним домом для всіх глухих і слабочу­ючих). І деградують, перш за все, в розу­мінні й усвідомленні того, яку колосальну, величезну роль відіграє УТОГ у житті кож­ної людини з порушеннями слуху.

Так, УТОГ не ідеальний, так, ще багато над чим треба працювати, ще багато що потрібно змінювати на краще, удоскона­лювати. При цьому потрібно пам’ятати, що нинішнє керівництво УТОГ — молоде, обране лише в 2016 році. І обране ким? Самими ж утогівцями!

Історія будь-якої держави, будь-якої компанії має злети і падіння, круті по­вороти і перешкоди, але в цьому є суть будь-якого розвитку — долаючи трудно­щі, ставати сильнішими, мудрішими, кра­щими. Так і з УТОГ.

Звісно, лежачи на дивані, завжди легко вказувати, що і як робити (як чинять дея­кі з користувачів соцмереж). Легко надру­кувати буквами на клавіатурі претензії. Легко звинуватити, образити. А спробуй­те встати з диванів, прийти в УТОГ, поді­литися пропозиціями, можливо, обійняти якусь посаду, почати щось робити, зміню­вати. Не хочете? Тоді не заважайте тим, хто хоче і може робити цю роботу.

Робота в УТОГ нелегка. Її навіть можна назвати невидимою — адже щодня вирі­шуються найрізноманітніші і складні пи­тання, про які не кричать, не просторіку­ють і не тицяють акторськи-награно в об­личчя. Але робота робиться щодня. Це не­видима праця величезного колективу пра­цівників та активістів Українського товари­ства глухих по всій Україні. І ми всі повинні пам’ятати, що разом ми робимо добру справу, яку треба цінувати й берегти.

Тому що УТОГ — наш дім, який прийме нас завжди та захистить за будь-якої погоди.

М. АНДРІЄНКО,
лідер Молодіжної організації УТОГгазета Наше Життя

Лежачи на дивані, завжди легко вказувати

2017-10-28
На злобу дня / Актуальна тема https://img.depo.ua/745xX/Mar2015/38095.jpg

Ситуація, що склалася нещодавно на Херсонському УВП, знайшла бурхливе продовження в соцмережах і не тільки, і показала, наскільки люди звикли брати, не віддаючи, вимагати, не роблячи нічого натомість, і засуджувати, не знаючи всієї суті.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ