Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Вдалий вибір професії — запорука успішного майбутнього

У житті кожної молодої людини є момент, коли потрібно взяти на себе важливе рішення — обрати  справу до душі, за покликанням.

 

Саме тому в Ужгородській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І­-ІІІ ступенів проводиться система заходів, спрямованих на допомогу старшокласникам в усвідомленні значущості правильного вибору. Так, цієї весни, під керівництвом вчителя трудового навчання А.Л. Гракової був підготовлений і проведений профорієнтаційний захід  «Телепередача: людина і професія», на який завітали гості школи — голова Закарпатської облорганізації УТОГ Н.С. Булеца, викладач Київського  коледжу легкої промисловості С.М. Сиротинко, начальник відділу міського центру зайнятості К.Т. Фізер, випускники школи різних років. Викладачі закладу підготували змістовну фотопрезентацію «Світ професій».

 

З метою зацікавленості школярів та задля отримання ними практичних навичок було організовано дві команди зі старшокласників : «Кухарі, кондитери» і «Кравці, модельєри».  Учасники  команд  змагалися у цікавих номінаціях, таких як «Захисти професію», де потрібно було поєднувати знання та вміння, естетику і смак. Одна команда шила спіднички, інша — пекла  закарпатські тістечка.

Другим  завданням була вікторина «Професії наших предків» — інтелектуальне змагання, під час якого учні мали відповісти, як називалися професії колись та яка їх сучасна назва, що входить в обов’язки представника тієї чи іншої професії. 

Третім завданням був конкурс пантоміми: команди повинні були показати жестами та рухами обов’язки лікаря  і художника. 

Так цікаво і змістовно, в дещо ігровій формі, школярі ознайомилися з популярними професіями та отримали  заряд позитиву.

 

В доповнення про профорієнтаційний вибір розповіли працівники БК, школи та колишні вихованці цього закладу — О. Токач і В. Метенько, які поділились власним життєвим досвідом у реалізації своїх планів і досягненні мети. Адже вдале професійне самовизначення — запорука успішного майбутнього молодої людини.

 

І. ЧЕЙПЕШ, заступник  директора з виховної роботи Ужгородської спецшколи-інтернату

 газета Наше Життя

Вдалий вибір професії — запорука успішного майбутнього

2017-05-01
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-04/1493305488_image-0-02-04.jpg

У житті кожної молодої людини є момент, коли потрібно взяти на себе важливе рішення — обрати  справу до душі, за покликанням.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ