Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Як отримати допомогу по частковому безробіттю

Запорізьке виробниче підприємство «Неон» УТОГ уже втретє отримує допомогу по частковому безробіттю, а саме - у 2009, у 2014 та у 2016 роках.

 

З цією метою підприємство активно співпрацювало з Запорізьким обласним центром зайнятості та районним центром зайнятості.

Після виходу Наказу Міністерства соціальної політики України № 103 від 07.03.2013 р. «Про затвердження Порядку надання допомоги по частковому безробіттю» (із змінами, внесеними з Наказом Міністерства соціальної політики № 468 від 15.07.2014 р.), надалі «Порядок», підприємство звернулося до районного центру зайнятості про можливість фінансування часткового безробіття на нашому підприємстві.

Оскільки остання виплата допомоги була надана робітникам підприємства у лютому 2015 року, а згідно Порядку наступна виплата можлива тільки через рік, підприємство мало можливість звернутися до центру зайнятості з заявою про початок скорочення виробництва та надання працівникам коштів допомоги по частковому безробіттю тільки з 01.03.2016 року.

 

Для початку роботи необхідно було виконати чотири основні умови цього Наказу, а саме:

  • у підприємства не повинно бути заборгованості по заробітній платні своїм робітникам;
  • не повинно бути заборгованості зі сплати страхових внесків на випадок безробіття на день подання заяви;
  • підприємство не платило своїм робітникам за простої не з вини робітників;
  • якщо робітники (не менш ніж 20 % від середньоспискового складу місяця), у яких простої становлять 50 і більш відсотків робочого часу, відпрацювали протягом 12 місяців, що передували місяцю, в якому почався простій, працювали не   менш як 6 календарних місяців (орієнтовно 125 робочих днів).

Таким чином, якщо виконані перші три пункти, та підприємство розрахувало четвертий пункт, то можна рухатися далі щодо оформлення всіх необхідних документів, форми яких є додатками до Порядку.

Запорізьке ВП «Неон» УТОГ готове надати допомогу колегам з інших підприємств у вигляді необхідних консультацій щодо оформлення всього пакету документів для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю.

 

Інформація Запорізького ВП «Неон» УТОГ.газета Наше Життя

Як отримати допомогу по частковому безробіттю

2016-10-31
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-10/1477937348_11111.png

Запорізьке виробниче підприємство «Неон» УТОГ уже втретє отримує допомогу по частковому безробіттю, а саме - у 2009, у 2014 та у 2016 роках.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ